Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: operator voip

  1. #1

    Domyślnie operator voip

    zamienię obecnego operatora voip na takiego któremu nie sprawi problemu wysłanie faktury,
    który oferuje działającą pomoc techniczną. oczekiwania: przejęcie nowego klienta z 3 numerami telefonicznymi
    usługa wirtualnego faxy, możliwość "wdzwaniania się"

    istotna również jest cena, oferte firmy freeconet chyba odrzucę za 4 krotnie wyższy abonament
    dla osoby która przenosi numer od innego operatora

    możecie coś polecić ???

  2. #2

    Domyślnie

    Mogę polecić Crowley ale nie wiem czy ci się opłaci z 3 kontami.... do tanich nie należą.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja od 2 lat mam dwa numery w Tartel (aktualnie Halonet). Co prawda nie potrzebuję faktur, ale w panelu widzę że jest taka możliwość.
    Mam od nich numer głosowy i nr wirtualnego faxu. Wadą faxu jest możliwość wysyłania faksów tylko z panelu administracyjnego i z ograniczeniem na wielkość pdfa do 1MB. Z tym że ja bardziej potrzebuję do odbierania faksów, a tu usługa działa bezbłędnie.
    Oprerator obsługuje kodek G.711, a więc bardzo przyzwoitą jakość rozmów. Ceny jak na moje potrzeby ma również przyzwoite.
    Ostatnio edytowane przez rb_zg ; 28-12-2010 o 17:41
    Pozdrawiam
    Robert Błaszczak
    http://www.blaszczak.pl

  4. #4

    Domyślnie

    T2 - używam polecam

  5. #5

    Domyślnie

    a może http://www.freeconet.pl/ będzie odpowiedni?
    http://maczek.info
    D80 + szkiełka

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michaeel Zobacz posta
    a może http://www.freeconet.pl/ będzie odpowiedni?
    Taaaa...

    Cytat Zamieszczone przez rafulec Zobacz posta
    oferte firmy freeconet chyba odrzucę za 4 krotnie wyższy abonament
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •