grzehuu
26-12-2010, 23:29
Mam pytanie odnośnie bufora dla zdjęć seryjnych dla nikosia d300s
na wyświetlaczu i w wizjerze pokazuje mi bufor r06
podczas gdy szwagier - z niewiele starszym egzemplarzem, kupionym rok wcześniej niż ja, ma r09 - czyli pojemność bufora ma większa...;/
taki bufor pokazuje mi na każdym rodzaju, jakości i wielkości zdjęcia rav, jpg, raw+jpg, L S czy M i i na takich samych kartach pamięci
wszystko w trybie CH ( dla trybu CL i S pokazuje tyle samo)
i teraz moje pytanie
1. Czy to można gdzieś ustawić/zmienić?? ani w instrukcji ani w menu body tego nie znalazłem
2. Od czego zależy wielkość bufora?? wydawało mi się ze od rodzaju i wielkości zdjęcia... ;/
i skąd te rozbieżności... ;(
na wyświetlaczu i w wizjerze pokazuje mi bufor r06
podczas gdy szwagier - z niewiele starszym egzemplarzem, kupionym rok wcześniej niż ja, ma r09 - czyli pojemność bufora ma większa...;/
taki bufor pokazuje mi na każdym rodzaju, jakości i wielkości zdjęcia rav, jpg, raw+jpg, L S czy M i i na takich samych kartach pamięci
wszystko w trybie CH ( dla trybu CL i S pokazuje tyle samo)
i teraz moje pytanie
1. Czy to można gdzieś ustawić/zmienić?? ani w instrukcji ani w menu body tego nie znalazłem
2. Od czego zależy wielkość bufora?? wydawało mi się ze od rodzaju i wielkości zdjęcia... ;/
i skąd te rozbieżności... ;(