PDA

Zobacz pełną wersję : Zima



biegly
21-12-2010, 13:45
Praca latarnika w okresie zimy ;)

http://uk.news.yahoo.com/4/20101216/video/vod-lighthouse-becomes-icehouse-f1a0497.html

Marian K
22-12-2010, 08:09
Wygląda pięknie.

miron19j
22-12-2010, 13:53
jak z jakiejś baśni

ASAHI
22-12-2010, 21:30
A teraz sobie wyobraźcie że latarnik ma toaletę w przybudówce z tyłu :-)

mariush777
22-12-2010, 21:39
A teraz sobie wyobraźcie że latarnik ma toaletę w przybudówce z tyłu :-)

nic,tylko do wiadereczka ;)

co4en
22-12-2010, 21:50
szkodliwe mu pewnie placa ;p

Martini30
22-12-2010, 21:52
Masakra... mam nadzieje,że latarnik nie musi siedzieć w środku;D

Greg77
23-12-2010, 07:32
Masakra... mam nadzieje,że latarnik nie musi siedzieć w środku;D

Wywierci sobie otworki do oddychania:D:D Na odpadki miejscsa ma duzo, najwyzej sobie kuchnie przerobi na wychodek:D
A swoja droga to UKejowcy powinni zasuwac tam na zdjecia, foty takiej latarni to jest cos;)

Boryszuk
23-12-2010, 09:29
A swoja droga to UKejowcy powinni zasuwac tam na zdjecia, foty takiej latarni to jest cos;)

troche daleko (http://maps.google.com/maps?client=ubuntu&channel=fs&q=Cleveland+Harbor,+Cleveland,+Cuyahoga,+Ohio&oe=utf-8&ie=UTF8&hl=pl&geocode=FYeJeQIdW4ch-w&split=0&sll=37.0625,-95.677068&sspn=23.875,57.630033&hq=&hnear=Cleveland+Harbor&ll=41.516804,-81.68335&spn=3.44642,9.876709&t=h&z=7) ;)

stock
23-12-2010, 09:31
przesadzacie - macie bliżej niz my w PL :D

Boryszuk
23-12-2010, 09:37
Ale wciąż za daleko dla mojego stareńkiego Saaba ;)

Edit: tak sobie jeszcze raz otworzyłem mapę i zauważyłem, że to przecież raptem po drugiej stronie wody od Londynu ;)