Zobacz pełną wersję : Zima
Praca latarnika w okresie zimy ;)
http://uk.news.yahoo.com/4/20101216/video/vod-lighthouse-becomes-icehouse-f1a0497.html
Marian K
22-12-2010, 08:09
Wygląda pięknie.
miron19j
22-12-2010, 13:53
jak z jakiejś baśni
A teraz sobie wyobraźcie że latarnik ma toaletę w przybudówce z tyłu :-)
mariush777
22-12-2010, 21:39
A teraz sobie wyobraźcie że latarnik ma toaletę w przybudówce z tyłu :-)
nic,tylko do wiadereczka ;)
szkodliwe mu pewnie placa ;p
Martini30
22-12-2010, 21:52
Masakra... mam nadzieje,że latarnik nie musi siedzieć w środku;D
Masakra... mam nadzieje,że latarnik nie musi siedzieć w środku;D
Wywierci sobie otworki do oddychania:D:D Na odpadki miejscsa ma duzo, najwyzej sobie kuchnie przerobi na wychodek:D
A swoja droga to UKejowcy powinni zasuwac tam na zdjecia, foty takiej latarni to jest cos;)
Boryszuk
23-12-2010, 09:29
A swoja droga to UKejowcy powinni zasuwac tam na zdjecia, foty takiej latarni to jest cos;)
troche daleko (http://maps.google.com/maps?client=ubuntu&channel=fs&q=Cleveland+Harbor,+Cleveland,+Cuyahoga,+Ohio&oe=utf-8&ie=UTF8&hl=pl&geocode=FYeJeQIdW4ch-w&split=0&sll=37.0625,-95.677068&sspn=23.875,57.630033&hq=&hnear=Cleveland+Harbor&ll=41.516804,-81.68335&spn=3.44642,9.876709&t=h&z=7) ;)
przesadzacie - macie bliżej niz my w PL :D
Boryszuk
23-12-2010, 09:37
Ale wciąż za daleko dla mojego stareńkiego Saaba ;)
Edit: tak sobie jeszcze raz otworzyłem mapę i zauważyłem, że to przecież raptem po drugiej stronie wody od Londynu ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.