Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Zima

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Wygląda pięknie.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    A teraz sobie wyobraźcie że latarnik ma toaletę w przybudówce z tyłu

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    A teraz sobie wyobraźcie że latarnik ma toaletę w przybudówce z tyłu
    nic,tylko do wiadereczka
    Nikon Nie sztuka zabić muchę przednią szybą,sztuka zrobić to boczną

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    dolnośląskie
    Posty
    171

    Domyślnie

    szkodliwe mu pewnie placa ;p

  7. #7

    Domyślnie

    Masakra... mam nadzieje,że latarnik nie musi siedzieć w środku;D
    Pozdrawiam. Martini
    NIKON-owska pucha z dodatkami

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martini30 Zobacz posta
    Masakra... mam nadzieje,że latarnik nie musi siedzieć w środku;D
    Wywierci sobie otworki do oddychania Na odpadki miejscsa ma duzo, najwyzej sobie kuchnie przerobi na wychodek
    A swoja droga to UKejowcy powinni zasuwac tam na zdjecia, foty takiej latarni to jest cos

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    A swoja droga to UKejowcy powinni zasuwac tam na zdjecia, foty takiej latarni to jest cos
    troche daleko
    Pursue happiness with diligence

  10. #10

    Domyślnie

    przesadzacie - macie bliżej niz my w PL

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •