Praca latarnika w okresie zimy
http://uk.news.yahoo.com/4/20101216/...e-f1a0497.html
Szukaj
Wygląda pięknie.
jak z jakiejś baśni
A teraz sobie wyobraźcie że latarnik ma toaletę w przybudówce z tyłu![]()
szkodliwe mu pewnie placa ;p
Masakra... mam nadzieje,że latarnik nie musi siedzieć w środku;D
Pozdrawiam. Martini
NIKON-owska pucha z dodatkami
Nikon http://greg77.com/
troche daleko![]()
Pursue happiness with diligence
przesadzacie - macie bliżej niz my w PL![]()
Skontaktuj się z nami