Zobacz pełną wersję : Sonisphere 2011
Leatherface
11-12-2010, 20:56
Slipknot, Motorhead i Iron Maiden.
Być trzeba, tylko ceny się troche boję :)
na Novarock będzie System :D
http://www.novarock.at/
O kurde na Sick Of It Alla bym sie wybral....wow!
z Śremu na bank jedzie ekipa. Jeden bus. Moje mondeo może też pojedzie. Nic tylko nakręcać bilety :D I jeszcze Opener :D
Ja zastanawiam sie czy nie wybrać sie na 3 dniowa imprezę pod Londyn. Big 4 plus slipknot plus ktoś jeszcze.
KaleidoStar
18-12-2010, 23:29
Na Sonisphere bankowo jadę tym razem...
Być trzeba, tylko ceny się troche boję :)
198 zł – płyta
250 zł – płyta Early Entrance
400 zł – Golden Circle i trybuny
450 zł – Golden Circle EE
880 zł – VIP
A w kwietniu w Łodzi Slayer i Megadeth! :)
cena nie jest aż taka wysoka jak za dwie ultra mega kapele!!!!!BOMBER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leatherface
19-12-2010, 11:11
Obiecałem sobie, po SS2010 że IM w polsce nie odpuszczę za nic. I nie wiem czy będe miał z kim nawet jechać, to chce stać w strefie Golden Circle i zedrzeć gardło :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.