PDA

Zobacz pełną wersję : Sonisphere 2011



Leatherface
11-12-2010, 20:56
Slipknot, Motorhead i Iron Maiden.

Być trzeba, tylko ceny się troche boję :)

Obi
11-12-2010, 21:15
na Novarock będzie System :D
http://www.novarock.at/

Greg77
11-12-2010, 21:21
O kurde na Sick Of It Alla bym sie wybral....wow!

Obi
11-12-2010, 21:32
z Śremu na bank jedzie ekipa. Jeden bus. Moje mondeo może też pojedzie. Nic tylko nakręcać bilety :D I jeszcze Opener :D

GeparD
18-12-2010, 23:01
Ja zastanawiam sie czy nie wybrać sie na 3 dniowa imprezę pod Londyn. Big 4 plus slipknot plus ktoś jeszcze.

KaleidoStar
18-12-2010, 23:29
Na Sonisphere bankowo jadę tym razem...

Aras
19-12-2010, 09:36
Być trzeba, tylko ceny się troche boję :)
198 zł – płyta
250 zł – płyta Early Entrance
400 zł – Golden Circle i trybuny
450 zł – Golden Circle EE
880 zł – VIP


A w kwietniu w Łodzi Slayer i Megadeth! :)

ptero
19-12-2010, 10:24
cena nie jest aż taka wysoka jak za dwie ultra mega kapele!!!!!BOMBER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leatherface
19-12-2010, 11:11
Obiecałem sobie, po SS2010 że IM w polsce nie odpuszczę za nic. I nie wiem czy będe miał z kim nawet jechać, to chce stać w strefie Golden Circle i zedrzeć gardło :)