Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Sonisphere 2011

  1. #1

    Domyślnie Sonisphere 2011

    Slipknot, Motorhead i Iron Maiden.

    Być trzeba, tylko ceny się troche boję

  2. #2

    Domyślnie

    na Novarock będzie System
    http://www.novarock.at/
    Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...

  3. #3

    Domyślnie

    O kurde na Sick Of It Alla bym sie wybral....wow!

  4. #4

    Domyślnie

    z Śremu na bank jedzie ekipa. Jeden bus. Moje mondeo może też pojedzie. Nic tylko nakręcać bilety I jeszcze Opener
    Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...

  5. #5

    Domyślnie Sonisphere 2011

    Ja zastanawiam sie czy nie wybrać sie na 3 dniowa imprezę pod Londyn. Big 4 plus slipknot plus ktoś jeszcze.
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  6. #6

    Domyślnie

    Na Sonisphere bankowo jadę tym razem...
    Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leatherface Zobacz posta
    Być trzeba, tylko ceny się troche boję
    198 zł – płyta
    250 zł – płyta Early Entrance
    400 zł – Golden Circle i trybuny
    450 zł – Golden Circle EE
    880 zł – VIP


    A w kwietniu w Łodzi Slayer i Megadeth!
    ...

  8. #8
    Rozmowny Awatar ptero
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Korków (dawniej Kraków)
    Posty
    370

    Domyślnie

    cena nie jest aż taka wysoka jak za dwie ultra mega kapele!!!!!BOMBER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!

  9. #9

    Domyślnie

    Obiecałem sobie, po SS2010 że IM w polsce nie odpuszczę za nic. I nie wiem czy będe miał z kim nawet jechać, to chce stać w strefie Golden Circle i zedrzeć gardło

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •