Slipknot, Motorhead i Iron Maiden.
Być trzeba, tylko ceny się troche boję![]()
Szukaj
Slipknot, Motorhead i Iron Maiden.
Być trzeba, tylko ceny się troche boję![]()
na Novarock będzie System
http://www.novarock.at/
Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...
O kurde na Sick Of It Alla bym sie wybral....wow!
Nikon http://greg77.com/
z Śremu na bank jedzie ekipa. Jeden bus. Moje mondeo może też pojedzie. Nic tylko nakręcać biletyI jeszcze Opener
![]()
Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...
Ja zastanawiam sie czy nie wybrać sie na 3 dniowa imprezę pod Londyn. Big 4 plus slipknot plus ktoś jeszcze.
"...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."
Na Sonisphere bankowo jadę tym razem...
Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie
cena nie jest aż taka wysoka jak za dwie ultra mega kapele!!!!!BOMBER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!
Obiecałem sobie, po SS2010 że IM w polsce nie odpuszczę za nic. I nie wiem czy będe miał z kim nawet jechać, to chce stać w strefie Golden Circle i zedrzeć gardło![]()
Skontaktuj się z nami