PDA

Zobacz pełną wersję : Open'er 2011



bartlomiejnowak
09-12-2010, 17:26
No i mamy pierwszego artystę, bez niespodzianek - wielki Coldplay, jak dla mnie rewelacja :) Wybiera się ktoś jako festiwalowicz/fotoreporter? Jakieś typy co do następnych ogłoszeń? Zapraszam do dyskusji ;)

Wojciech
09-12-2010, 18:44
Siema

Coldplay super

Tylko czy bede w domu, znany juz jest termin imprezy.

Obi
09-12-2010, 20:02
Nie będzie trza do Berlina jechać na Coldplay :D