bartlomiejnowak
09-12-2010, 17:26
No i mamy pierwszego artystę, bez niespodzianek - wielki Coldplay, jak dla mnie rewelacja :) Wybiera się ktoś jako festiwalowicz/fotoreporter? Jakieś typy co do następnych ogłoszeń? Zapraszam do dyskusji ;)
Zobacz pełną wersję : Open'er 2011