No i mamy pierwszego artystę, bez niespodzianek - wielki Coldplay, jak dla mnie rewelacjaWybiera się ktoś jako festiwalowicz/fotoreporter? Jakieś typy co do następnych ogłoszeń? Zapraszam do dyskusji
![]()
Szukaj
No i mamy pierwszego artystę, bez niespodzianek - wielki Coldplay, jak dla mnie rewelacjaWybiera się ktoś jako festiwalowicz/fotoreporter? Jakieś typy co do następnych ogłoszeń? Zapraszam do dyskusji
![]()
Siema
Coldplay super
Tylko czy bede w domu, znany juz jest termin imprezy.
Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
Regards
Wojciech
Nie będzie trza do Berlina jechać na Coldplay![]()
Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...
Skontaktuj się z nami