Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Open'er 2011

  1. #1

    Domyślnie Open'er 2011

    No i mamy pierwszego artystę, bez niespodzianek - wielki Coldplay, jak dla mnie rewelacja Wybiera się ktoś jako festiwalowicz/fotoreporter? Jakieś typy co do następnych ogłoszeń? Zapraszam do dyskusji

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar Wojciech
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Wrocław/Gdynia / Ś-cie
    Posty
    148

    Domyślnie

    Siema

    Coldplay super

    Tylko czy bede w domu, znany juz jest termin imprezy.
    Stary ale jary ... D70s, D90 Nikkor 18 -200 VR, 18-105 VR, 24mm, 50mm, SB 600 + filtry
    Regards
    Wojciech

  3. #3

    Domyślnie

    Nie będzie trza do Berlina jechać na Coldplay
    Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •