PDA

Zobacz pełną wersję : Psychotrop nago :D



glisek
09-12-2010, 13:57
trzydzieści kilka lat temu nago na świat przyszedł nasz kolega Psychotrop.
W związku z tym drogą internetową przesyłam mu serdeczne życzenia urodzinowe...

...bo menda jedna telefonu nie odbiera ;) :)

Jeszcze raz najlepszego przyjacielu :)

Sapphiron
09-12-2010, 13:59
Stolarz, stolarz, niech pije pije nam !

stock
09-12-2010, 14:03
sto lat PSycho :)

wilk325
09-12-2010, 14:04
no Grzesiek,
"stary" najlepszego:)

Kasandra
09-12-2010, 14:04
30???
ha ha ha
chyba 50 jak coś

Kwiatek111
09-12-2010, 14:11
najlepszego!

Majek
09-12-2010, 14:16
To jest prowokacja!

Ja, jak zwykle, życzę tego samego, co wszyscy, tylko szczerze. ;-)

titus1
09-12-2010, 14:43
Nie odzywa się bo jest z Krakowa. Ja pracuję w Krakowie i wiem co się dzieje z Krakusami jak im się przypomni o urodzinach/imieninach. Choćbyś trzymał w ręku jego dowód osobisty, zawsze się będzie wykręcał że to nie dziś... ;-P

Majek
09-12-2010, 15:16
I że to nie jego dowód... ;-)

amirez
09-12-2010, 15:25
Dobrego...
Po trzydziestu latach, sugeruję jednak odziać się troszkę i nie paradować tej zimy w stroju "urodzeniowym"! ;)

Imago
09-12-2010, 15:27
Po trzydziestu latach, sugeruję jednak odziać się troszkę i nie paradować tej zimy w stroju "urodzeniowym"! :wink:

Psycho to możesz sobie taką koszulkę założyć:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.beztroski.com.pl/files/200906015e_ciacho-piernik-30czerwone_ra-v.jpg)
:mrgreen:

darko
09-12-2010, 16:03
Wszystkiego dobrego


trzydzieści kilka lat temu nago na świat przyszedł nasz kolega Psychotrop.

Na forum fotograficznym tak bez żadnego zdjęcia ? ? ? wstyd ;)

titus1
09-12-2010, 16:22
Darko, ty się tak nie domagaj gołego zdjęcia, bo jeszcze może wprawić nas w zdziwienie swoimi "atrybutami"...

KaleidoStar
09-12-2010, 16:42
Darko, gdyby to o kobiecie było..ale Ty chcesz oglądać gołego Psychola? Nie spodziewałam się..


Psaaajkooo! Najlepszego!!

darko
09-12-2010, 16:46
Darko, ty się tak nie domagaj gołego zdjęcia, bo jeszcze może wprawić nas w zdziwienie swoimi "atrybutami"...


Darko, gdyby to o kobiecie było..ale Ty chcesz oglądać gołego Psychola? Nie spodziewałam się..

Normalnie nie mogę z wami, przecież to oczywiste że chodziło o zdjęcie z dnia narodzin.

Zen
09-12-2010, 16:48
30 lat....dopiero ?!. Toż Ty jeszcze gó....rz (sorry ) małolat jesteś.
A tak na poważnie.... Psycholku kochany wszystkiego najlepszego.

glisek
09-12-2010, 17:42
może uściślę, że on skończył 36 lat :)
dlatego pisałem trzydzieści kilka :D

Greg77
09-12-2010, 21:33
Pierwsze dni po 30stce sa ciezkie, ale sie przyzwyczaisz:D
Wszystkiego naj....!

Jacek5001
09-12-2010, 21:39
No to wszystkiego najdłuższego.. zdrówka zdrówka i jeszcze raz pieniędzy.....

Sebastianito
09-12-2010, 21:43
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img259.imageshack.us/img259/6918/img3254800.jpg)

Tu macie buźkę naszego solenizanta...

Sto lat...

hubik
09-12-2010, 22:44
Hmm, na avatarze w kasku rowerowym wyglądał jakby nieco inaczej... ;-)

Zdrowia i szczęścia w życiu!

c-man
09-12-2010, 22:54
Już życzyłem dziś, ale jeszcze się dopiszę: sto lat Psycholu! ;)

Sebastianito
09-12-2010, 23:15
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://studentpotrafi.pl/uimages/201012/1291319063_by_AleksBlack_500.jpg)

Psycho prezencik dla Ciebie... Bo to adwent no i twoje urodzinki... wiec proszę dwa w jednym :)

GeparD
10-12-2010, 04:09
zdrowia przede wszystkim i oby zimnego z pianka nie zabraklo :D