Zobacz pełną wersję : Psychotrop nago :D
trzydzieści kilka lat temu nago na świat przyszedł nasz kolega Psychotrop.
W związku z tym drogą internetową przesyłam mu serdeczne życzenia urodzinowe...
...bo menda jedna telefonu nie odbiera ;) :)
Jeszcze raz najlepszego przyjacielu :)
Sapphiron
09-12-2010, 13:59
Stolarz, stolarz, niech pije pije nam !
no Grzesiek,
"stary" najlepszego:)
Kasandra
09-12-2010, 14:04
30???
ha ha ha
chyba 50 jak coś
Kwiatek111
09-12-2010, 14:11
najlepszego!
To jest prowokacja!
Ja, jak zwykle, życzę tego samego, co wszyscy, tylko szczerze. ;-)
Nie odzywa się bo jest z Krakowa. Ja pracuję w Krakowie i wiem co się dzieje z Krakusami jak im się przypomni o urodzinach/imieninach. Choćbyś trzymał w ręku jego dowód osobisty, zawsze się będzie wykręcał że to nie dziś... ;-P
I że to nie jego dowód... ;-)
Dobrego...
Po trzydziestu latach, sugeruję jednak odziać się troszkę i nie paradować tej zimy w stroju "urodzeniowym"! ;)
Po trzydziestu latach, sugeruję jednak odziać się troszkę i nie paradować tej zimy w stroju "urodzeniowym"! :wink:
Psycho to możesz sobie taką koszulkę założyć:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.beztroski.com.pl/files/200906015e_ciacho-piernik-30czerwone_ra-v.jpg)
:mrgreen:
Wszystkiego dobrego
trzydzieści kilka lat temu nago na świat przyszedł nasz kolega Psychotrop.
Na forum fotograficznym tak bez żadnego zdjęcia ? ? ? wstyd ;)
Darko, ty się tak nie domagaj gołego zdjęcia, bo jeszcze może wprawić nas w zdziwienie swoimi "atrybutami"...
KaleidoStar
09-12-2010, 16:42
Darko, gdyby to o kobiecie było..ale Ty chcesz oglądać gołego Psychola? Nie spodziewałam się..
Psaaajkooo! Najlepszego!!
Darko, ty się tak nie domagaj gołego zdjęcia, bo jeszcze może wprawić nas w zdziwienie swoimi "atrybutami"...
Darko, gdyby to o kobiecie było..ale Ty chcesz oglądać gołego Psychola? Nie spodziewałam się..
Normalnie nie mogę z wami, przecież to oczywiste że chodziło o zdjęcie z dnia narodzin.
30 lat....dopiero ?!. Toż Ty jeszcze gó....rz (sorry ) małolat jesteś.
A tak na poważnie.... Psycholku kochany wszystkiego najlepszego.
może uściślę, że on skończył 36 lat :)
dlatego pisałem trzydzieści kilka :D
Pierwsze dni po 30stce sa ciezkie, ale sie przyzwyczaisz:D
Wszystkiego naj....!
Jacek5001
09-12-2010, 21:39
No to wszystkiego najdłuższego.. zdrówka zdrówka i jeszcze raz pieniędzy.....
Sebastianito
09-12-2010, 21:43
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img259.imageshack.us/img259/6918/img3254800.jpg)
Tu macie buźkę naszego solenizanta...
Sto lat...
Hmm, na avatarze w kasku rowerowym wyglądał jakby nieco inaczej... ;-)
Zdrowia i szczęścia w życiu!
Już życzyłem dziś, ale jeszcze się dopiszę: sto lat Psycholu! ;)
Sebastianito
09-12-2010, 23:15
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://studentpotrafi.pl/uimages/201012/1291319063_by_AleksBlack_500.jpg)
Psycho prezencik dla Ciebie... Bo to adwent no i twoje urodzinki... wiec proszę dwa w jednym :)
zdrowia przede wszystkim i oby zimnego z pianka nie zabraklo :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.