trzydzieści kilka lat temu nago na świat przyszedł nasz kolega Psychotrop.
W związku z tym drogą internetową przesyłam mu serdeczne życzenia urodzinowe...
...bo menda jedna telefonu nie odbiera![]()
Jeszcze raz najlepszego przyjacielu![]()
Szukaj
trzydzieści kilka lat temu nago na świat przyszedł nasz kolega Psychotrop.
W związku z tym drogą internetową przesyłam mu serdeczne życzenia urodzinowe...
...bo menda jedna telefonu nie odbiera![]()
Jeszcze raz najlepszego przyjacielu![]()
Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie
Stolarz, stolarz, niech pije pije nam !
sto lat PSycho![]()
najlepszego!
Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...
To jest prowokacja!
Ja, jak zwykle, życzę tego samego, co wszyscy, tylko szczerze.![]()
Nie odzywa się bo jest z Krakowa. Ja pracuję w Krakowie i wiem co się dzieje z Krakusami jak im się przypomni o urodzinach/imieninach. Choćbyś trzymał w ręku jego dowód osobisty, zawsze się będzie wykręcał że to nie dziś... ;-P
Dobrego...
Po trzydziestu latach, sugeruję jednak odziać się troszkę i nie paradować tej zimy w stroju "urodzeniowym"!![]()
Tutaj jest... podpis
Skontaktuj się z nami