Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Domyślnie Psychotrop nago :D

    trzydzieści kilka lat temu nago na świat przyszedł nasz kolega Psychotrop.
    W związku z tym drogą internetową przesyłam mu serdeczne życzenia urodzinowe...

    ...bo menda jedna telefonu nie odbiera

    Jeszcze raz najlepszego przyjacielu
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  2. #2

    Domyślnie

    Stolarz, stolarz, niech pije pije nam !

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    no Grzesiek,
    "stary" najlepszego

  5. #5

    Domyślnie

    30???
    ha ha ha
    chyba 50 jak coś

  6. #6

    Domyślnie

    najlepszego!
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  7. #7

    Domyślnie

    To jest prowokacja!

    Ja, jak zwykle, życzę tego samego, co wszyscy, tylko szczerze.

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    Nie odzywa się bo jest z Krakowa. Ja pracuję w Krakowie i wiem co się dzieje z Krakusami jak im się przypomni o urodzinach/imieninach. Choćbyś trzymał w ręku jego dowód osobisty, zawsze się będzie wykręcał że to nie dziś... ;-P

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Dobrego...
    Po trzydziestu latach, sugeruję jednak odziać się troszkę i nie paradować tej zimy w stroju "urodzeniowym"!
    Tutaj jest... podpis

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •