Zobacz pełną wersję : Chwale się:)
shaddixx
02-12-2010, 21:24
W tym oto magazynie pojawią się dwa artykuły mojego autorstwa. Jeden test i jeden poradnik.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.shaddixx.com/blog/2010/107.12.02_zoom_magazyn/ZOOM_4_2010-1.jpg)
Więcej szczegółów tutaj: Blog (http://shaddixx.com/blog/2010/12/02/lektura-na-grudzien/)
Marian K
02-12-2010, 21:40
Akurat tego nie kupuję - ale gratuluję !
andrzej_laskowski
02-12-2010, 21:41
No to gratuluję. Zawsze to jakaś nobilitacja, choć przyznam że o gazetce nigdy nie słyszałem.
Pewnie dlatego że w ogóle nie wiem jakie są na rynku. ;)
shaddixx
02-12-2010, 22:29
Magazyn jest kwartalnikiem wiec można go przeoczyc:)
Ważne ze współpracowało mi się z nimi bardzo dobrze a i może kolejnym wydaniem tez się pochwale:)
Gratulacje , widzialem Twoje zdjecia z surfingu na blogu dla mnie to liga swiatowa w kat.Sport
na Twoim miejscu wyslalbym na konkurs RED BULL ILLUME
No i fajno ! Gratulacje :)
Aczkolwiek nigdy "zooma" nie miałem okazji czytać, to pismo raczej dla mocno początkujących, tak?
adrian3202
02-12-2010, 23:01
czy testowałeś A33 vs D3100? jeśli tak to powiedz szczerze jak sony sobie radzi z tym półprzezroczystym lustrem ;-)
shaddixx
02-12-2010, 23:11
nie testowałem aparatów. Zdradzę tylko że nikon nie chciał dać do testów nikona d7000 (testy robiliśmy jakiś miesiąc temu) i nie chciał powiedzieć dlaczego.
Przemo: Tak, zoom jest dla typowego amatora.
Egoiste: Dzięki:) te zdjęcia pojawiły się już chyba w europejskiej prasie, dokładnie pokażę jak dorwę konkretne wydania.
Osobiście słabo się znam na konkursach więc chyba nie wysłałem jeszcze nigdy żadnego zdjęcia :P
Zdradzę tylko że nikon nie chciał dać do testów nikona d7000 (testy robiliśmy jakiś miesiąc temu) i nie chciał powiedzieć dlaczego.
Bez komentarza...
Gratulacje. Kupię magazyn z przyjemnością :)
Kwiatek111
03-12-2010, 14:23
gratulacje tak trzymac
Bez komentarza...
Gratulacje. Kupię magazyn z przyjemnością :)
Ja sie nie dziwie. Wiem za to jakiemu portalowi i czasopismu da...
Gratulacje shaddixx. Miło słyszeć, że forumowy kolega odnosi sukcesy prasowe. Jak tylko będziesz miał egzemplarz to wrzucaj skany!
Tak trzymaj!
Ja sie nie dziwie. Wiem za to jakiemu portalowi i czasopismu da...
Ha! A nie mowilem?! Jak to wszystko pieknie sie uklada...
shaddixx
03-12-2010, 20:29
Dzięki wszystkim.
Skibek, skany mam na blogu. Wystarczy kliknac:)
Ja sie nie dziwie. Wiem za to jakiemu portalowi i czasopismu da...
Ha! A nie mowilem?! Jak to wszystko pieknie sie uklada...
No ale co mówiłeś skoro nic nie powiedziałeś? Skoro niby coś mówiłeś to powiedz to tak, żeby wszyscy usłyszeli :)
BugsBunny
12-12-2010, 12:11
Gratulacje, kupię specjalnie :)
O, wpadłem na ten wątek teraz, Gratki chłopie, co do konkursów, to wysyłaj, masz duże szanse na wygraną. Dobrze że nasi są doceniani :-)
Co do zachowania firmy na N - bez komentarza.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.