PDA

Zobacz pełną wersję : Chwale się:)



shaddixx
02-12-2010, 21:24
W tym oto magazynie pojawią się dwa artykuły mojego autorstwa. Jeden test i jeden poradnik.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.shaddixx.com/blog/2010/107.12.02_zoom_magazyn/ZOOM_4_2010-1.jpg)

Więcej szczegółów tutaj: Blog (http://shaddixx.com/blog/2010/12/02/lektura-na-grudzien/)

Marian K
02-12-2010, 21:40
Akurat tego nie kupuję - ale gratuluję !

andrzej_laskowski
02-12-2010, 21:41
No to gratuluję. Zawsze to jakaś nobilitacja, choć przyznam że o gazetce nigdy nie słyszałem.
Pewnie dlatego że w ogóle nie wiem jakie są na rynku. ;)

farizer
02-12-2010, 22:12
Gratz ;)

shaddixx
02-12-2010, 22:29
Magazyn jest kwartalnikiem wiec można go przeoczyc:)
Ważne ze współpracowało mi się z nimi bardzo dobrze a i może kolejnym wydaniem tez się pochwale:)

egoiste
02-12-2010, 22:44
Gratulacje , widzialem Twoje zdjecia z surfingu na blogu dla mnie to liga swiatowa w kat.Sport
na Twoim miejscu wyslalbym na konkurs RED BULL ILLUME

prz3mo
02-12-2010, 22:44
No i fajno ! Gratulacje :)
Aczkolwiek nigdy "zooma" nie miałem okazji czytać, to pismo raczej dla mocno początkujących, tak?

adrian3202
02-12-2010, 23:01
czy testowałeś A33 vs D3100? jeśli tak to powiedz szczerze jak sony sobie radzi z tym półprzezroczystym lustrem ;-)

shaddixx
02-12-2010, 23:11
nie testowałem aparatów. Zdradzę tylko że nikon nie chciał dać do testów nikona d7000 (testy robiliśmy jakiś miesiąc temu) i nie chciał powiedzieć dlaczego.

Przemo: Tak, zoom jest dla typowego amatora.

Egoiste: Dzięki:) te zdjęcia pojawiły się już chyba w europejskiej prasie, dokładnie pokażę jak dorwę konkretne wydania.
Osobiście słabo się znam na konkursach więc chyba nie wysłałem jeszcze nigdy żadnego zdjęcia :P

admin
03-12-2010, 12:34
Zdradzę tylko że nikon nie chciał dać do testów nikona d7000 (testy robiliśmy jakiś miesiąc temu) i nie chciał powiedzieć dlaczego.

Bez komentarza...

Gratulacje. Kupię magazyn z przyjemnością :)

Kwiatek111
03-12-2010, 14:23
gratulacje tak trzymac

docxxx
03-12-2010, 14:26
Bez komentarza...

Gratulacje. Kupię magazyn z przyjemnością :)



Ja sie nie dziwie. Wiem za to jakiemu portalowi i czasopismu da...

Skibek
03-12-2010, 14:54
Gratulacje shaddixx. Miło słyszeć, że forumowy kolega odnosi sukcesy prasowe. Jak tylko będziesz miał egzemplarz to wrzucaj skany!
Tak trzymaj!

docxxx
03-12-2010, 18:24
Ja sie nie dziwie. Wiem za to jakiemu portalowi i czasopismu da...

Ha! A nie mowilem?! Jak to wszystko pieknie sie uklada...

shaddixx
03-12-2010, 20:29
Dzięki wszystkim.
Skibek, skany mam na blogu. Wystarczy kliknac:)

biegly
04-12-2010, 00:15
gratulacje!!! :)

gadas
12-12-2010, 11:48
Gratulacje shaddixx

nowart
12-12-2010, 12:03
Ja sie nie dziwie. Wiem za to jakiemu portalowi i czasopismu da...


Ha! A nie mowilem?! Jak to wszystko pieknie sie uklada...

No ale co mówiłeś skoro nic nie powiedziałeś? Skoro niby coś mówiłeś to powiedz to tak, żeby wszyscy usłyszeli :)

BugsBunny
12-12-2010, 12:11
Gratulacje, kupię specjalnie :)

ASAHI
12-12-2010, 14:11
O, wpadłem na ten wątek teraz, Gratki chłopie, co do konkursów, to wysyłaj, masz duże szanse na wygraną. Dobrze że nasi są doceniani :-)
Co do zachowania firmy na N - bez komentarza.