Zobacz pełną wersję : Lech - Juve
Ktoś zamierza oglądać?
ale pogodę mają niefajną
EDIT:
no i 1:0 dla Lecha :)
hihihi i jest 1:0
ogląda, ogląda...
2:0? bo za ścianą sąsiedzi wrzeszczą
na czym to leci?
tv4
niestety nadal tylko 1:0
choć za chwilę kolejny "korner"
Oby sie utrzymali.....jest pieknie!
mibartek
01-12-2010, 23:01
no chłopaki dają czadu :mrgreen:
dla mnie ta drużyna to największe pozytywne zaskoczenie sportowe tego roku
szkoda, że na własnym podwórku są delikatnie mówiąc kiepscy :(
no i 1:1
koniec - w sumie to i dobrze że tak się skończyło bo końcówka makabryczna
no i jest remis... ale to i tak dobrze dla Lecha :)
Sendilkelm
02-12-2010, 00:01
No i wyszliśmy z grupy :)
brawo ;) ciekawe na kogo trafią...jak skonczą na 2 miescu w grupie to jakiś spadkowicz z LM ;/
Brawa dla Lechitow!
Ja wrociłem z meczu City,do teraz mnie telepie z zimna.
Bartek - NinoVeron
02-12-2010, 01:54
mnie od oglądania w telewizji robiło się zimno :)
Ale gratuluje Poznaniakom :)
teoretycznie jest szansa na pierwsze miejsce w grupie - ale nawet gdyby się nie udało to z drugiego miejsca można trafić bardzo ciekawe zespoły
np. te z trzeciego miejsca w LM a obecnie na trzecich miejscach są:
Twente (mistrz Holandii), Benfica Lisbona, Glasgow Rangers, Rubin Kazań (mistrz Rosji), FC Basel (mistrz Szwajcarii), Spartak Moskwa, Ajax Amsterdam, Sporting Braga
czyli z jednej strony ciekawe drużyny a z drugiej strony można z nimi powalczyć i może uda się awansować dalej :)
login_87
02-12-2010, 02:02
Brawa dla Lechitow!
Ja wrociłem z meczu City,do teraz mnie telepie z zimna.
Ja po meczu jak wracalem z kumplem to kupilismy jeszcze po piwku i rundka po osiedlu.... zamarzam:/ LECH!!!!
Gratulacje. :)
Szkoda frajerskiej bramki straconej w końcówce, ale i tak jest dobrze. Powodzenia dalej :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.