PDA

Zobacz pełną wersję : Lech - Juve



szelas
01-12-2010, 21:47
Ktoś zamierza oglądać?

ale pogodę mają niefajną

EDIT:

no i 1:0 dla Lecha :)

elmo
01-12-2010, 22:18
hihihi i jest 1:0

ogląda, ogląda...

vuki
01-12-2010, 22:22
2:0? bo za ścianą sąsiedzi wrzeszczą

na czym to leci?

elmo
01-12-2010, 22:25
tv4

niestety nadal tylko 1:0
choć za chwilę kolejny "korner"

szelas
01-12-2010, 22:26
dalej 1:0 Tv4

Greg77
01-12-2010, 22:59
Oby sie utrzymali.....jest pieknie!

mibartek
01-12-2010, 23:01
no chłopaki dają czadu :mrgreen:
dla mnie ta drużyna to największe pozytywne zaskoczenie sportowe tego roku

elmo
01-12-2010, 23:03
szkoda, że na własnym podwórku są delikatnie mówiąc kiepscy :(

elmo
01-12-2010, 23:50
no i 1:1
koniec - w sumie to i dobrze że tak się skończyło bo końcówka makabryczna

sote
01-12-2010, 23:50
no i jest remis... ale to i tak dobrze dla Lecha :)

Sendilkelm
02-12-2010, 00:01
No i wyszliśmy z grupy :)

Greg77
02-12-2010, 00:08
Jeeees jes jes!

daromax
02-12-2010, 00:21
brawo ;) ciekawe na kogo trafią...jak skonczą na 2 miescu w grupie to jakiś spadkowicz z LM ;/

U-CUT
02-12-2010, 01:36
Brawa dla Lechitow!

Ja wrociłem z meczu City,do teraz mnie telepie z zimna.

Bartek - NinoVeron
02-12-2010, 01:54
mnie od oglądania w telewizji robiło się zimno :)

Ale gratuluje Poznaniakom :)

teoretycznie jest szansa na pierwsze miejsce w grupie - ale nawet gdyby się nie udało to z drugiego miejsca można trafić bardzo ciekawe zespoły
np. te z trzeciego miejsca w LM a obecnie na trzecich miejscach są:
Twente (mistrz Holandii), Benfica Lisbona, Glasgow Rangers, Rubin Kazań (mistrz Rosji), FC Basel (mistrz Szwajcarii), Spartak Moskwa, Ajax Amsterdam, Sporting Braga
czyli z jednej strony ciekawe drużyny a z drugiej strony można z nimi powalczyć i może uda się awansować dalej :)

login_87
02-12-2010, 02:02
Brawa dla Lechitow!

Ja wrociłem z meczu City,do teraz mnie telepie z zimna.

Ja po meczu jak wracalem z kumplem to kupilismy jeszcze po piwku i rundka po osiedlu.... zamarzam:/ LECH!!!!

di_
02-12-2010, 11:26
Gratulacje. :)
Szkoda frajerskiej bramki straconej w końcówce, ale i tak jest dobrze. Powodzenia dalej :)