Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Statyw Nikon D3000



Kara_tak
01-12-2010, 13:39
Witajcie ;)

Chciałabym porady, otórz chce kupić w prezencie statyw do Nikona D3000 obiektyw 18-55 mm, ale kompletnie się na tym nie znam..
Statyw ma być przeznaczony raczej do zdjęć panoramicznych, HDR, nie w góry, tylko tak żeby był i wrazie co go użyć.. Wysokość kolegi 180cm, więc statyw nie może być za niski.. :-P

co do ceny, najlepiej żeby był tak do 300 zł, najlepiej 250 :)

Dziękuję z góry za pomoc :)

Kara_tak
01-12-2010, 15:34
Proszę, odpowiedzcie, to pilne!:)

Marcin Borkowski
01-12-2010, 18:58
slik 330dx

ps. tylko przed kupnem sprawdź czy kupujesz zestaw z głowica czy same nogi, bo takie też są.. :)

Lestad
01-12-2010, 22:41
Sprawdź sobie jeszcze velbon sherpa 550 używałem go i naprawdę szczerze polecam.

DonArturo
01-12-2010, 22:46
mam ten i mnie pasuje
hama - http://allegro.pl/statyw-traveller-compact-pro-hama-i1344519394.html

imiol
02-12-2010, 10:33
to ja podepne się pod temat i zapytam.

SLIK 330 DX czy Velbon Sherpa 200R


Obydwa w podobnych pieniądzach

Lento Violento
02-12-2010, 16:09
A może Triopo MT-128 ? Czy któryś z kolegow miał możliwość wypróbowania tego statywu ?

Kara_tak
06-12-2010, 11:15
co myślicie o tym :
http://www.cyfrowe.pl/aparaty/velbon-cx-640-i-pokrowiec.html

lukaszD1x
06-12-2010, 11:55
Velbone sherpa 250R