Witajcie
Chciałabym porady, otórz chce kupić w prezencie statyw do Nikona D3000 obiektyw 18-55 mm, ale kompletnie się na tym nie znam..
Statyw ma być przeznaczony raczej do zdjęć panoramicznych, HDR, nie w góry, tylko tak żeby był i wrazie co go użyć.. Wysokość kolegi 180cm, więc statyw nie może być za niski..![]()
co do ceny, najlepiej żeby był tak do 300 zł, najlepiej 250
Dziękuję z góry za pomoc![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami