Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Statyw Nikon D3000

    Witajcie

    Chciałabym porady, otórz chce kupić w prezencie statyw do Nikona D3000 obiektyw 18-55 mm, ale kompletnie się na tym nie znam..
    Statyw ma być przeznaczony raczej do zdjęć panoramicznych, HDR, nie w góry, tylko tak żeby był i wrazie co go użyć.. Wysokość kolegi 180cm, więc statyw nie może być za niski..

    co do ceny, najlepiej żeby był tak do 300 zł, najlepiej 250

    Dziękuję z góry za pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Proszę, odpowiedzcie, to pilne!

  3. #3

    Domyślnie

    slik 330dx

    ps. tylko przed kupnem sprawdź czy kupujesz zestaw z głowica czy same nogi, bo takie też są..
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Sprawdź sobie jeszcze velbon sherpa 550 używałem go i naprawdę szczerze polecam.
    D 90; D750; D850; N 35; N 14-24, N 70-200


  5. #5
    Nie chodzi o to, na co się patrzy, ale co się widzi - H.D. Thoreau

  6. #6

    Domyślnie

    to ja podepne się pod temat i zapytam.

    SLIK 330 DX czy Velbon Sherpa 200R


    Obydwa w podobnych pieniądzach

  7. #7

    Domyślnie

    A może Triopo MT-128 ? Czy któryś z kolegow miał możliwość wypróbowania tego statywu ?
    Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Velbone sherpa 250R

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •