PDA

Zobacz pełną wersję : Torebka nikona



marszull
01-12-2010, 12:18
Calkiem sprytna


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.calumetphoto.co.uk/resources/images/prod_tnlg/6ddb46acd4f940b199fc9194487e7280.jpg)

dodaja gratis do nikona 3100 w calumet, jakby ktos byl zainteresowany

stig
01-12-2010, 12:43
I taki poogryzany aparat? :D

matys
01-12-2010, 12:45
brawo stig za spostrzegawczość - hehehe

marszull
01-12-2010, 13:12
hehe, ale numer, dopiero zauwazylem ;)

Lestad
01-12-2010, 13:20
Miałem kiedyś coś podobnego z D40x. Na termos i kanapki idealne !

Blasius.G
10-12-2010, 23:53
Miałem kiedyś coś podobnego z D40x. Na termos i kanapki idealne !

Kolega @marszull widać zapakował tylko termos i z głodu obgryzał lustrzankę;)

marszull
11-12-2010, 01:13
hehe
ale ja nie mam takiej torebki
ani nikona 3100
to w calumet pewnie jakis grafik byl glodny ;)

coach_lodz
11-12-2010, 11:14
dla kobitek ok... ale facet z torebką ?? eeee

manix
11-12-2010, 14:02
Ciekawe jak smakuje:)

radwakon
11-12-2010, 16:28
pewnie lepiej niż Canion ;)