Calkiem sprytna
dodaja gratis do nikona 3100 w calumet, jakby ktos byl zainteresowany
Szukaj
Calkiem sprytna
dodaja gratis do nikona 3100 w calumet, jakby ktos byl zainteresowany
I taki poogryzany aparat?![]()
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
brawo stig za spostrzegawczość - hehehe
.
hehe, ale numer, dopiero zauwazylem![]()
Miałem kiedyś coś podobnego z D40x. Na termos i kanapki idealne !
hehe
ale ja nie mam takiej torebki
ani nikona 3100
to w calumet pewnie jakis grafik byl glodny![]()
dla kobitek ok... ale facet z torebką ?? eeee
Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
moje obserwacje...
Ciekawe jak smakuje![]()
D200 i kilka klamotów
pewnie lepiej niż Canion![]()
Ciągły brak czasu jest dobrą wymówką...
Skontaktuj się z nami