PDA

Zobacz pełną wersję : Hans Kloss is back ;)



Calme
30-11-2010, 21:31
http://www.plejada.pl/2,40882,news,1,1,hans-kloss-wraca,artykul.html

c-man
30-11-2010, 21:38
Matko jedyna....

darko
30-11-2010, 21:49
O jacie, przyzam się że Klosa i pancernych oglądam kiedy tylko mogę ale tej kontynuacji nie widzę.
Zaraz się okaże że Rudego gdzieś pod Berlinem odkopią jeszcze

Łopal
30-11-2010, 21:50
trochę na marginesie, ale właśnie przeczytałem, że "Kevin sam w domu" jednak w Święta zostanie wyemitowany. Na specjalne życzenie 46 tysięcy ludzi, którzy kliknęli pod petycją na FB...

Mellan
30-11-2010, 21:52
:) zanosi się na emerycki thriller...

sheva
30-11-2010, 21:52
trochę na marginesie, ale właśnie przeczytałem, że "Kevin sam w domu" jednak w Święta zostanie wyemitowany. Na specjalne życzenie 46 tysięcy ludzi, którzy kliknęli pod petycją na FB...
Jeśli to żart to kiepski ;)

A co do Klosa to dobry kryminał jak zrobią to będzie hit! Brakuje nam polskich dobrych kryminałów a bohaterowie znani wszystkim, temat zbrodniarzy wojennych po wojnie też nośny!

velaskez
30-11-2010, 21:55
Nieee. Kloss jest jeden jedyny i niepowtarzalny. I w B/W. Wszystko zniszczą!

darko
30-11-2010, 22:03
Nieee. Kloss jest jeden jedyny i niepowtarzalny. I w B/W. Wszystko zniszczą!
otóż to, żeby nie było jak z 40-latkiem 20 lat później - z komedi zrobiła się tragedia

amirez
30-11-2010, 22:32
Trzeba było się za to zabrać 15-20 lat temu. Była szansa, że powstanie krajowa "podróbka" 007.
Dzisiaj może się to skończyć mało umiejętnie "odgrzanym kotletem".
Obym racji nie miał, bo lubię jak J23 zbawia świat

velaskez
30-11-2010, 22:34
Trzeba było się za to zabrać 15-20 lat temu. Była szansa, że powstanie krajowa "podróbka" 007.


Powstała. 07 zgłoś się! :D

amirez
30-11-2010, 22:43
Powstała. 07 zgłoś się! :D
Nie w tym rzecz. "Stawka..." skończyła się idealnie do stworzenia kontynuacji. Wojna była na ukończeniu, główni bohaterowie żyją, walka wywiadów nasila się.
Dzisiaj to już nie ten czas. Kino okupuje zmodyfikowany Bond, roboty, komputery.
Dodatkowo Kloss jest dla większości widzów (młodych) czarno-białą starocią /oby ktoś nie wpadł na pomysł podkolorowania taśmy filmowej/.
Ja poznawałem TV na klasyce dwóch Janków, Marusi, Szarika, Stirlitza i teatru Kobry ;)

velaskez
30-11-2010, 22:46
Taa, tak jak zrobili kolorowych Kargula i Pawlaka.
Ja mam sentyment do Klossa, bo mam całą kolekcję komiksów:mrgreen: więc do facjaty przywykłem. No i ile razy widziałem serial...