Zobacz pełną wersję : Barcelona vs. Real
Oglądacie mecz? Czyżby kompromitacja galaktycznych i Mourinho?
Barcelona Rulez...
Sapphiron
29-11-2010, 23:34
a kto to jest ten murinho?
kacperek
29-11-2010, 23:34
Tego się nie spodziewałem, aktualnie 4:0.
CathyNoo
29-11-2010, 23:40
Barca rządzi!!!Niestety nie mogę oglądać spotkania,ale widzieć w tej chwili minę Mourinho - bezcenne :D
MadOnion
29-11-2010, 23:47
3d ;]
5:0
no i Barca wygrała, ale to jak się zachowywali piłkarze realu pod koniec meczu to masakra
Kompromitacja niesamowita :( Mimo, że jestem od zawsze kibicem Realu dzisiaj nie widziałem żadnego plusa w ich grze... a to dziwne bo jak do tej pory w LM i lidze grali nieźle i wyniki były odpowiednie. CR7 nie istniał, zabrakło mi Higuaina, szkoda, trzeba liczyć na rewanż... ;p
HA! No coś pięknego! 3 bramki wychowanków!
Ustalili, kto rządzi :):):):):):)
Barca - dla takich chwil warto zyc !!
Antonioo
30-11-2010, 00:20
a ja kurna nie mogłem nigdzie transmisji znaleźć w sieci...nic nie działało....;/ ....Barca jedyny klub piłkarski któremu kibicuje:)
Świetny mecz Barcy. Tu (http://www.viddler.com/explore/euefa5/videos/1/) można zobaczyć bramki.
Bartek - NinoVeron
30-11-2010, 03:07
oglądałem cały mecz z zapartym tchem! to co robiła Barca z Realem to coś wspaniałego! :)
Barca wielokrotnie wymieniała po 20-30 podań ... i mimo iż po 2-3 piłkarzy Realu atakowało jednego piłkarza Barcy to nie mogli odebrać im piłki
Real przez cały mecz praktycznie ani razu nie zagroził Barcelonie ... a przez 80% meczu nie umiał wyjść z własnej połowy
wielokrotna bezradność "gwiazdek" Realu w końcu przerodziła się w to, że atakowali już tylko rywala a nie piłkę ... i niech się cieszą, że dostali tylko 7 żółtych kartek i jedną czerwoną
dla mnie to był film:
horror produkcji katalońsko-argentyńskiej: "Wielka masakra piłką futbolową - 5.0" :)
90 minut gry w dziada i tylko 5 bramek
litościwi byli barceloniści
W dziada czy z dziadem ? ;) Blamaż galaktycznych na całej linij... a tak się chwalili co to będzie i proszę...
W dziada czy z dziadem ? ;) Blamaż galaktycznych na całej linij... a tak się chwalili co to będzie i proszę...
W życiu nie widziałem tak grającej Barcy. Jak już tracili piłkę to rzucali się na przeciwnika natychmiast żeby ją wydrzeć z powrotem. Grała wczoraj najlepsza drużyna w historii piłki nożnej.
Najbardziej mnie zastanawia fakt ze nikt z kibicow Realu sie nie wypowiedzial :) Mysle ze komentarz zbedny do nizszych fotografii :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1291107593_by_Pciemtek3019_500.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201011/1291069531_by_eler88_500.jpg)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.