Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Barcelona vs. Real

    Oglądacie mecz? Czyżby kompromitacja galaktycznych i Mourinho?

    Barcelona Rulez...
    Paweł

  2. #2

    Domyślnie

    a kto to jest ten murinho?

  3. #3

    Domyślnie

    grubo

  4. #4

    Domyślnie

    Tego się nie spodziewałem, aktualnie 4:0.

  5. #5

    Domyślnie

    Barca rządzi!!!Niestety nie mogę oglądać spotkania,ale widzieć w tej chwili minę Mourinho - bezcenne

  6. #6

    Domyślnie

    3d ;]
    5:0
    Ostatnio edytowane przez MadOnion ; 29-11-2010 o 23:50
    Nikon Fx

  7. #7

    Domyślnie

    no i Barca wygrała, ale to jak się zachowywali piłkarze realu pod koniec meczu to masakra
    Paweł

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    171

    Domyślnie

    Kompromitacja niesamowita Mimo, że jestem od zawsze kibicem Realu dzisiaj nie widziałem żadnego plusa w ich grze... a to dziwne bo jak do tej pory w LM i lidze grali nieźle i wyniki były odpowiednie. CR7 nie istniał, zabrakło mi Higuaina, szkoda, trzeba liczyć na rewanż... ;p

  9. #9

    Domyślnie

    HA! No coś pięknego! 3 bramki wychowanków!
    Ustalili, kto rządzi
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  10. #10

    Domyślnie

    Barca - dla takich chwil warto zyc !!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •