Oglądacie mecz? Czyżby kompromitacja galaktycznych i Mourinho?
Barcelona Rulez...
Szukaj
Oglądacie mecz? Czyżby kompromitacja galaktycznych i Mourinho?
Barcelona Rulez...
Paweł
grubo![]()
Barca rządzi!!!Niestety nie mogę oglądać spotkania,ale widzieć w tej chwili minę Mourinho - bezcenne![]()
3d ;]
5:0
Ostatnio edytowane przez MadOnion ; 29-11-2010 o 23:50
Nikon Fx
no i Barca wygrała, ale to jak się zachowywali piłkarze realu pod koniec meczu to masakra
Paweł
Kompromitacja niesamowitaMimo, że jestem od zawsze kibicem Realu dzisiaj nie widziałem żadnego plusa w ich grze... a to dziwne bo jak do tej pory w LM i lidze grali nieźle i wyniki były odpowiednie. CR7 nie istniał, zabrakło mi Higuaina, szkoda, trzeba liczyć na rewanż... ;p
HA! No coś pięknego! 3 bramki wychowanków!
Ustalili, kto rządzi![]()
Barca - dla takich chwil warto zyc !!
Skontaktuj się z nami