Zobacz pełną wersję : Statyw do Nikon D3000.
shanostox
14-11-2010, 11:29
Witam!
Chciałbym kupić statyw do Nikona D3000. Ma to być niespodzianka. Problem w tym, że nie znam się kompletnie na aparatach. Bardzo liczę na waszą pomoc. Chciałbym dodać, ze ta osoba to kobieta, jest to jej pierwsza lustrzanka i ma ją od pół roku. Mój budżet jest niestety ograniczony i chciałbym zmieścić się w 200 zł.
Pozdrawiam serdecznie :-)
SS
W tej cenie nic profesjonalnego pewnie nie będzie, ale na Twoim miejscu poszedłbym po prostu do sklepu i wybrał coś co będzie w tej cenie najstabilniejsze (i będzie estetyką odpowiadać koncepcji "prezent" :D ). Ja długo szukałem statywu bardziej ambitnego od tego, który kupiłem parę latek temu w Biedronce:razz: i pomimo tego, że ostatnio wreszcie nabyłem Benro za 7 stówek, to wcale nie uważam że stabilnością bije tamtego na głowę ( co innego jakość wykonania). Nie przekonała mnie też głowica kulowa, uważam że znacznie wygodniejsza w użyciu jest zwykła 3D i przy odrobinie wprawy posługiwanie się nią wcale nie jest szybsze. Ot co!
Za te pieniążki ciężko coś będzie ....
Myślę że takim minimum od którego zaczął bym myśleć to by był
może ... SLIK PRO 330 DX (z głowicą) ale to już 240-250zł ...
shanostox
14-11-2010, 12:52
Kurcze.. 250zł to dużo.. :-( A może coś innego możecie mi zaproponować do tego aparatu? Wiem, że ma pokrowiec, pilot, zestaw czyszczący.
Poszukaj czegoś z Goldphoto.
Może takie coś:
>> triopo C-258 z głowicą KJ-2 (http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_c_258_z_glowica_kj_2___zestaw-p-1776.html), lub
>> Triopo MX-1128 (http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_mx_1128-p-1789.html) + Głowica statywowa Triopo KJ-1 (http://www.foto-tip.pl/sklep/glowica_triopo_kj_1-p-1764.html).
Sam się przymierzam do sparowania Triopo MX-1128 z Manfrotto 324RC2 (http://jabbafoto.pl/opis/1392304/manfrotto-324rc2.html) lub głowicą Volpe Gunhead GH-1
Może takie coś:
>> triopo C-258 z głowicą KJ-2 (http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_c_258_z_glowica_kj_2___zestaw-p-1776.html), lub
>> Triopo MX-1128 (http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_mx_1128-p-1789.html) + Głowica statywowa Triopo KJ-1 (http://www.foto-tip.pl/sklep/glowica_triopo_kj_1-p-1764.html).
Sam się przymierzam do sparowania Triopo MX-1128 z Manfrotto 324RC2 (http://jabbafoto.pl/opis/1392304/manfrotto-324rc2.html) lub głowicą Volpe Gunhead GH-1
No muszę przyznać, że wygląda to ciekawie, hmm. "A skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać???" jak mówi powiedzenie:)
A może taki statyw : http://allegro.pl/statyw-camrock-nikon-d7000-d5000-d3100-d3000-d90-i1312522390.html
DonArturo
16-11-2010, 20:39
zdecydowanie polecam - http://allegro.pl/statyw-traveller-compact-pro-hama-i1322196837.html
używam takiego statywu( lekki i stabilny) i jestem bardzo zadowolony
tanio i solidnie - velbon DF60
mam taki i jestem bardzo zadowolony, do d3000 wystarczy w zupełności
campermtb
17-11-2010, 16:12
Velbon DF60 właśnie miałem pisać:) Stabilny wysoki przyzwoicie wykonany. Mojego d3000 z tele i sabinką naraz utrzymuje bez najmniejszego problemu:)
Ja Ci polecam ten z głowicą kulową, sama zamierzam go kupić. Pozdrawiam :smile:
http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_c_258_z_glowica_kj_2___zestaw-p-1776.html
Oj sorki dopiero zauważyłam,że to już było :wink:
Ja Ci polecam ten z głowicą kulową, sama zamierzam go kupić. Pozdrawiam :smile:
http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_c_258_z_glowica_kj_2___zestaw-p-1776.html
Ja już go mam i jak dla mnie jest świetny. Polecam.
sensualna
20-11-2010, 14:58
Ja Ci polecam ten z głowicą kulową, sama zamierzam go kupić. Pozdrawiam :smile:
http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_c_258_z_glowica_kj_2___zestaw-p-1776.html
Te statywy z foto-tipa są faktycznie świetne. Warto mieć. Tanie, wygodne w obsłudze, stabilne. Jedna z lepsze obecnie na rynku.
A monopody tej firmy testowaliście kiedyś? Też wyglądają obiecująco, no i o wiele lżejsze niż statywy...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.