Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Statyw do Nikon D3000.



shanostox
14-11-2010, 11:29
Witam!
Chciałbym kupić statyw do Nikona D3000. Ma to być niespodzianka. Problem w tym, że nie znam się kompletnie na aparatach. Bardzo liczę na waszą pomoc. Chciałbym dodać, ze ta osoba to kobieta, jest to jej pierwsza lustrzanka i ma ją od pół roku. Mój budżet jest niestety ograniczony i chciałbym zmieścić się w 200 zł.

Pozdrawiam serdecznie :-)
SS

e_a_poe
14-11-2010, 12:24
W tej cenie nic profesjonalnego pewnie nie będzie, ale na Twoim miejscu poszedłbym po prostu do sklepu i wybrał coś co będzie w tej cenie najstabilniejsze (i będzie estetyką odpowiadać koncepcji "prezent" :D ). Ja długo szukałem statywu bardziej ambitnego od tego, który kupiłem parę latek temu w Biedronce:razz: i pomimo tego, że ostatnio wreszcie nabyłem Benro za 7 stówek, to wcale nie uważam że stabilnością bije tamtego na głowę ( co innego jakość wykonania). Nie przekonała mnie też głowica kulowa, uważam że znacznie wygodniejsza w użyciu jest zwykła 3D i przy odrobinie wprawy posługiwanie się nią wcale nie jest szybsze. Ot co!

pipol
14-11-2010, 12:27
Za te pieniążki ciężko coś będzie ....
Myślę że takim minimum od którego zaczął bym myśleć to by był
może ... SLIK PRO 330 DX (z głowicą) ale to już 240-250zł ...

shanostox
14-11-2010, 12:52
Kurcze.. 250zł to dużo.. :-( A może coś innego możecie mi zaproponować do tego aparatu? Wiem, że ma pokrowiec, pilot, zestaw czyszczący.

Umbra
14-11-2010, 13:11
Poszukaj czegoś z Goldphoto.

ad2122
14-11-2010, 13:38
Może takie coś:
>> triopo C-258 z głowicą KJ-2 (http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_c_258_z_glowica_kj_2___zestaw-p-1776.html), lub
>> Triopo MX-1128 (http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_mx_1128-p-1789.html) + Głowica statywowa Triopo KJ-1 (http://www.foto-tip.pl/sklep/glowica_triopo_kj_1-p-1764.html).

Sam się przymierzam do sparowania Triopo MX-1128 z Manfrotto 324RC2 (http://jabbafoto.pl/opis/1392304/manfrotto-324rc2.html) lub głowicą Volpe Gunhead GH-1

e_a_poe
14-11-2010, 21:06
Może takie coś:
>> triopo C-258 z głowicą KJ-2 (http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_c_258_z_glowica_kj_2___zestaw-p-1776.html), lub
>> Triopo MX-1128 (http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_mx_1128-p-1789.html) + Głowica statywowa Triopo KJ-1 (http://www.foto-tip.pl/sklep/glowica_triopo_kj_1-p-1764.html).

Sam się przymierzam do sparowania Triopo MX-1128 z Manfrotto 324RC2 (http://jabbafoto.pl/opis/1392304/manfrotto-324rc2.html) lub głowicą Volpe Gunhead GH-1

No muszę przyznać, że wygląda to ciekawie, hmm. "A skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać???" jak mówi powiedzenie:)

Garos
16-11-2010, 20:13
A może taki statyw : http://allegro.pl/statyw-camrock-nikon-d7000-d5000-d3100-d3000-d90-i1312522390.html

DonArturo
16-11-2010, 20:39
zdecydowanie polecam - http://allegro.pl/statyw-traveller-compact-pro-hama-i1322196837.html
używam takiego statywu( lekki i stabilny) i jestem bardzo zadowolony

arecki
17-11-2010, 12:24
tanio i solidnie - velbon DF60
mam taki i jestem bardzo zadowolony, do d3000 wystarczy w zupełności

campermtb
17-11-2010, 16:12
Velbon DF60 właśnie miałem pisać:) Stabilny wysoki przyzwoicie wykonany. Mojego d3000 z tele i sabinką naraz utrzymuje bez najmniejszego problemu:)

Evii
17-11-2010, 16:42
Ja Ci polecam ten z głowicą kulową, sama zamierzam go kupić. Pozdrawiam :smile:
http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_c_258_z_glowica_kj_2___zestaw-p-1776.html

Evii
17-11-2010, 16:44
Oj sorki dopiero zauważyłam,że to już było :wink:

marti
18-11-2010, 09:32
Ja Ci polecam ten z głowicą kulową, sama zamierzam go kupić. Pozdrawiam :smile:
http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_c_258_z_glowica_kj_2___zestaw-p-1776.html

Ja już go mam i jak dla mnie jest świetny. Polecam.

sensualna
20-11-2010, 14:58
Ja Ci polecam ten z głowicą kulową, sama zamierzam go kupić. Pozdrawiam :smile:
http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_c_258_z_glowica_kj_2___zestaw-p-1776.html

Te statywy z foto-tipa są faktycznie świetne. Warto mieć. Tanie, wygodne w obsłudze, stabilne. Jedna z lepsze obecnie na rynku.

A monopody tej firmy testowaliście kiedyś? Też wyglądają obiecująco, no i o wiele lżejsze niż statywy...