PDA

Zobacz pełną wersję : iphone



ranbir kapoor
10-10-2010, 00:13
iphone 4 wspomagany hipstamatic i tiltshiftgen


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img515.imageshack.us/i/img0025tb.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img339.imageshack.us/i/img0035o.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img64.imageshack.us/i/img0038e.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img84.imageshack.us/i/img0039hx.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img207.imageshack.us/i/img0074eo.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img696.imageshack.us/i/img0082hq.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img708.imageshack.us/i/img0125jj.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img28.imageshack.us/i/img0069yq.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img139.imageshack.us/i/img0048vx.jpg/)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img408.imageshack.us/i/img0046v.jpg/)



a juz niedlugo Wielki Test!
Hasselblad vs iPhone
odpowiedz na nortujace nasz wszystkich pytania, ktory lepiej sie sprawdzi w portrecie, ktory w landskejpie, ktory ma wiekszy zasieg...

wpkx
10-10-2010, 00:15
:mrgreen::D:lol:

Jai pur
10-10-2010, 01:11
hipst rozwala m9-kę bez problemu, to i z hasselem sobie poradzi :)
zrób przy okazji PC-E vs tsgen

wpkx
10-10-2010, 01:16
hipst rozwala m9-kę bez problemu, to i z hasselem sobie poradzi :)
zrób przy okazji PC-E vs tsgen

Ale w kwestii zasięgu obstawiam tryumf Hassela.

raider
10-10-2010, 02:15
Ja już kiedyś pisałem, że gdyby Cartier Bresson żył w obecnych czasach to zdjęcia robiłby iphonem :)

FajaR
10-10-2010, 07:13
"Goodbye" analogi, jest nowy król. Hehehe, pięknie pokazany późny PRL... ;) :D

kroolik
11-10-2010, 16:02
na blogu R. Milacha tez mozna zobaczyc- bo rowniez go dopadlo :)
ale znowu: nie wazne czym, ale wazne jak.
dzis to wyglada fajnie, ale jak wszyscy zaczną robić to zaraz sie okaze ze ponownie "cos nie tak" i trzeba szukac dalej :)

hds
11-10-2010, 17:41
bleee, nokla robi lepsze foty
tak w ramach ciekawostki http://vimeo.com/13081827