Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: iphone

  1. #1

    Domyślnie iphone

    iphone 4 wspomagany hipstamatic i tiltshiftgen























    a juz niedlugo Wielki Test!
    Hasselblad vs iPhone
    odpowiedz na nortujace nasz wszystkich pytania, ktory lepiej sie sprawdzi w portrecie, ktory w landskejpie, ktory ma wiekszy zasieg...
    Road to Manila

  2. #2

    Domyślnie

    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #3

    Domyślnie

    hipst rozwala m9-kę bez problemu, to i z hasselem sobie poradzi
    zrób przy okazji PC-E vs tsgen

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jai pur Zobacz posta
    hipst rozwala m9-kę bez problemu, to i z hasselem sobie poradzi
    zrób przy okazji PC-E vs tsgen
    Ale w kwestii zasięgu obstawiam tryumf Hassela.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #5

    Domyślnie

    Ja już kiedyś pisałem, że gdyby Cartier Bresson żył w obecnych czasach to zdjęcia robiłby iphonem

  6. #6

    Domyślnie

    "Goodbye" analogi, jest nowy król. Hehehe, pięknie pokazany późny PRL...
    Amatorszczyzna powered by D40X kit, N35/1.8G, N70-300VR, SB800 i Slik Pro 330 DX

  7. #7

    Domyślnie

    na blogu R. Milacha tez mozna zobaczyc- bo rowniez go dopadlo
    ale znowu: nie wazne czym, ale wazne jak.
    dzis to wyglada fajnie, ale jak wszyscy zaczną robić to zaraz sie okaze ze ponownie "cos nie tak" i trzeba szukac dalej
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    bleee, nokla robi lepsze foty
    tak w ramach ciekawostki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •