Szukaj
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
hipst rozwala m9-kę bez problemu, to i z hasselem sobie poradzi![]()
zrób przy okazji PC-E vs tsgen
Ja już kiedyś pisałem, że gdyby Cartier Bresson żył w obecnych czasach to zdjęcia robiłby iphonem![]()
"Goodbye" analogi, jest nowy król. Hehehe, pięknie pokazany późny PRL...![]()
![]()
Amatorszczyzna powered by D40X kit, N35/1.8G, N70-300VR, SB800 i Slik Pro 330 DX
na blogu R. Milacha tez mozna zobaczyc- bo rowniez go dopadlo
ale znowu: nie wazne czym, ale wazne jak.
dzis to wyglada fajnie, ale jak wszyscy zaczną robić to zaraz sie okaze ze ponownie "cos nie tak" i trzeba szukac dalej![]()
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
bleee, nokla robi lepsze foty
tak w ramach ciekawostki
Skontaktuj się z nami