PDA

Zobacz pełną wersję : Fifa 11



ropusz
07-10-2010, 21:48
Wyszła nowa FIFA 11. Ja gram już parę dni przez sieć i jest spoko. Jak są chętni to może jakiś turniej zrobimy? A jak nie turniej to może ktoś się chce przez sieć zmierzyć?

notic
07-10-2010, 22:32
No to możemy pograć, tylko muszę ps3 od dziewczyny odebrać :)
Odnośnie fify, to polecam grać na pełnym manualu. Wtedy to dopiero jest zabawa :)

ropusz
07-10-2010, 22:35
Wczoraj grałem pierwszy raz na manualu i strasznie ciężko kopnąć piłkę tam gdzie się chce :) Swoją drogą ja mam PC. Czy można grać przez sieć z czego jedni są na PC a inni na PS3?