Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Fifa 11

  1. #1

    Domyślnie Fifa 11

    Wyszła nowa FIFA 11. Ja gram już parę dni przez sieć i jest spoko. Jak są chętni to może jakiś turniej zrobimy? A jak nie turniej to może ktoś się chce przez sieć zmierzyć?

  2. #2

    Domyślnie

    No to możemy pograć, tylko muszę ps3 od dziewczyny odebrać
    Odnośnie fify, to polecam grać na pełnym manualu. Wtedy to dopiero jest zabawa
    aparat + kit www.korzewa.com

  3. #3

    Domyślnie

    Wczoraj grałem pierwszy raz na manualu i strasznie ciężko kopnąć piłkę tam gdzie się chce Swoją drogą ja mam PC. Czy można grać przez sieć z czego jedni są na PC a inni na PS3?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •