Zobacz pełną wersję : D90 i makro
Witam i sie zapytam :)
Poczytalem troche instrukcje i chciałem zrobic testa zdjec makro a tu maly zonk za kazdym razem aparat chce robic zdjecia z lampa :( czy tak mam byc czy cos musze przestawic zeby mozna bylo robic bez lampy ???
lodzermensch
01-10-2010, 14:30
Na początek ustaw sobie na cokolwiek innego niż zielony program...
Na początek ustaw sobie na cokolwiek innego niż zielony program...
nie kumam :(
robilem zdjecia na Auto potem na A i bez problemu wychodzily :)
lodzermensch
01-10-2010, 14:44
No właśnie, korzystaj z M, A, S albo P.
Przy tych ustawieniach lampa nie powinna sama się podnosić.
Chyba, że coś poprzestawiałeś w ustawieniach lampy.
No właśnie, korzystaj z M, A, S albo P.
Przy tych ustawieniach lampa nie powinna sama się podnosić.
Chyba, że coś poprzestawiałeś w ustawieniach lampy.
generlanie sama lampa sie nie podnosci tylko jak jest w trybie makro i mam domysle lampe i ja wylaczy to nie idzie zrobic makro tylko z lampa robi makr :(
lodzermensch
01-10-2010, 15:10
Czyli jest to ustawienie systemowe. Doczytaj w instrukcji. A najlepiej zapomnij o tym trybie jak i o innych programach tematycznych.
Żeby robić makro nie trzeba mieć takiego ustawienia w korpusie, tylko odpowiedni obiektyw. Po prostu.
Czyli jest to ustawienie systemowe. Doczytaj w instrukcji. A najlepiej zapomnij o tym trybie jak i o innych programach tematycznych.
Żeby robić makro nie trzeba mieć takiego ustawienia w korpusie, tylko odpowiedni obiektyw. Po prostu.
oki poczytam jeszcze i bede kombinowal :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.