Witam i sie zapytam
Poczytalem troche instrukcje i chciałem zrobic testa zdjec makro a tu maly zonk za kazdym razem aparat chce robic zdjecia z lampa czy tak mam byc czy cos musze przestawic zeby mozna bylo robic bez lampy ???