Witam i sie zapytam
Poczytalem troche instrukcje i chciałem zrobic testa zdjec makro a tu maly zonk za kazdym razem aparat chce robic zdjecia z lampaczy tak mam byc czy cos musze przestawic zeby mozna bylo robic bez lampy ???
Szukaj
Witam i sie zapytam
Poczytalem troche instrukcje i chciałem zrobic testa zdjec makro a tu maly zonk za kazdym razem aparat chce robic zdjecia z lampaczy tak mam byc czy cos musze przestawic zeby mozna bylo robic bez lampy ???
Nikon D90, S18-200, N50 1.8+ Canon Powershot S3 IS
Skontaktuj się z nami