PDA

Zobacz pełną wersję : 42 lata MINIMAXU



Obi
26-09-2010, 16:17
Tak, tak!!!
To właśnie dzisiaj. Ja pierdziu :D Toż to koniec świata normalnie. Kaczkowski czuje się już świetnie. Będzie w środy jeszcze prowadzi audycje o 15.00. Znika "Srójka po 15.00" W końcu. Zidiociała audycja. Oj ramówka jesienno-zimowa też szykuje się bardzo, bardzo... Chociaż to się kręci na plus!
http://www.polskieradio.pl/trojka/aktualnosci/artykul190343_minimum_slow__maksimum_muzyki_od_42_ lat.html

adolfik9501
26-09-2010, 21:41
Zmiana ramówki mnie cieszy. Teraz zaś siedzę sobie, popijam piwko bezalkoholowe i słucham MiniMaxu :)


Wysłano z domu. Południowo wschodnia część pokoju.

spiritwood
26-09-2010, 23:08
Senor Kaczkowski rules!
Co z tego, jeżeli Polskie Radio nie jest w stanie zapewnić transmisji via internet??? Obciach.

Tak, czy inaczej: wielkie gratulacje dla Pana Piotra! Oby jeszcze conajmniej 20lat!

hubik
27-09-2010, 17:17
:-) pierwszy raz tak długo jechałem z Lbn do DC. Ale warto było. A zmian ramówki to radość przeogromna - znów dobra muzyka w Trójce, a nie ta "publicystyka"...

Obi
27-09-2010, 23:33
http://www.tvn24.pl/0,1675285,0,1,kaczkowski-wraca-do-trojki,wiadomosc.html
A teraz Ptak nawija! Jesień nabiera kolorów. Przynajmniej ta radiowa :)