Obi
26-09-2010, 16:17
Tak, tak!!!
To właśnie dzisiaj. Ja pierdziu :D Toż to koniec świata normalnie. Kaczkowski czuje się już świetnie. Będzie w środy jeszcze prowadzi audycje o 15.00. Znika "Srójka po 15.00" W końcu. Zidiociała audycja. Oj ramówka jesienno-zimowa też szykuje się bardzo, bardzo... Chociaż to się kręci na plus!
http://www.polskieradio.pl/trojka/aktualnosci/artykul190343_minimum_slow__maksimum_muzyki_od_42_ lat.html
To właśnie dzisiaj. Ja pierdziu :D Toż to koniec świata normalnie. Kaczkowski czuje się już świetnie. Będzie w środy jeszcze prowadzi audycje o 15.00. Znika "Srójka po 15.00" W końcu. Zidiociała audycja. Oj ramówka jesienno-zimowa też szykuje się bardzo, bardzo... Chociaż to się kręci na plus!
http://www.polskieradio.pl/trojka/aktualnosci/artykul190343_minimum_slow__maksimum_muzyki_od_42_ lat.html