Tak, tak!!!
To właśnie dzisiaj. Ja pierdziuToż to koniec świata normalnie. Kaczkowski czuje się już świetnie. Będzie w środy jeszcze prowadzi audycje o 15.00. Znika "Srójka po 15.00" W końcu. Zidiociała audycja. Oj ramówka jesienno-zimowa też szykuje się bardzo, bardzo... Chociaż to się kręci na plus!
http://www.polskieradio.pl/trojka/ak...od_42_lat.html
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami