Zobacz pełną wersję : Monopod
Witam, mam pytanko jaki monopod wybrać... do mojego d3000, bede go ptrzebował przeważnie do róznych zdjęć sportów ekstremalnych... itp.
Co polecacie? linki mile widziane, budżet do ok. 300zl
Nie napisałeś ile to ma "dźwignąć" oprócz D3000. Używam monopodu, jesli nie mam miejsca na statyw i używam czegoś długiego i cięzkiego. Mam i polecam Manfrotto 680B, niezniszczalny:)
Do sportów ekstremalnych też się przyda, można nim przylać.
Głowicę zakup kulową, albo nakręć aparat na monopod. Zresztą i tak nie bardzo wiem do jakich akcji ekstremalnych przyda się modopod...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.