PDA

Zobacz pełną wersję : Monopod



Empire
25-09-2010, 19:54
Witam, mam pytanko jaki monopod wybrać... do mojego d3000, bede go ptrzebował przeważnie do róznych zdjęć sportów ekstremalnych... itp.

Co polecacie? linki mile widziane, budżet do ok. 300zl

MYSZ
25-09-2010, 21:15
Nie napisałeś ile to ma "dźwignąć" oprócz D3000. Używam monopodu, jesli nie mam miejsca na statyw i używam czegoś długiego i cięzkiego. Mam i polecam Manfrotto 680B, niezniszczalny:)
Do sportów ekstremalnych też się przyda, można nim przylać.
Głowicę zakup kulową, albo nakręć aparat na monopod. Zresztą i tak nie bardzo wiem do jakich akcji ekstremalnych przyda się modopod...