Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Monopod

  1. #1

    Domyślnie Monopod

    Witam, mam pytanko jaki monopod wybrać... do mojego d3000, bede go ptrzebował przeważnie do róznych zdjęć sportów ekstremalnych... itp.

    Co polecacie? linki mile widziane, budżet do ok. 300zl

  2. #2

    Domyślnie

    Nie napisałeś ile to ma "dźwignąć" oprócz D3000. Używam monopodu, jesli nie mam miejsca na statyw i używam czegoś długiego i cięzkiego. Mam i polecam Manfrotto 680B, niezniszczalny
    Do sportów ekstremalnych też się przyda, można nim przylać.
    Głowicę zakup kulową, albo nakręć aparat na monopod. Zresztą i tak nie bardzo wiem do jakich akcji ekstremalnych przyda się modopod...
    D2H,D700, SB800, Jupiter 37A 135, PCS ARSAT H 35 F2,8, Nikkor AiS 28 F2,8, Nikkor 80-200 F2,8, Nikkor 24-70 F2,8, Nikkor 55 F1,2, Nikkor 105 2 DC, Sigma 50 F1,4.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •