PDA

Zobacz pełną wersję : AGD do oddania



doktor
22-09-2010, 09:21
Może na forum są osoby w potrzebie. Mam do oddania sprawne, choć już nie nowe: kuchenkę gazowo elektryczną i zmywarkę do zabudowy (45 cm szerokości). Sprzęt do niedawna mi służył. Jedyny warunek to odebranie go ode mnie.

pozdrawiam,
zainteresowanych zapraszam na PW

Obi
22-09-2010, 11:15
A zadzwoń do jakiegoś OPS w okolicy :) Na pewno się ucieszą i sami przyjadą odebrać :)