Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: AGD do oddania

  1. #1

    Domyślnie AGD do oddania

    Może na forum są osoby w potrzebie. Mam do oddania sprawne, choć już nie nowe: kuchenkę gazowo elektryczną i zmywarkę do zabudowy (45 cm szerokości). Sprzęt do niedawna mi służył. Jedyny warunek to odebranie go ode mnie.

    pozdrawiam,
    zainteresowanych zapraszam na PW
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  2. #2

    Domyślnie

    A zadzwoń do jakiegoś OPS w okolicy Na pewno się ucieszą i sami przyjadą odebrać
    Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •