PDA

Zobacz pełną wersję : Skarbowka



Piotrek 77
20-09-2010, 08:20
Witam
Jak jest z tym rozliczniem w skarbowce?
Dałem sobie rozliczanie kwartalne. Niby kobieta tłumaczyła ze co kwartał mam sie z podatku rozliczyc. Ale jak nie mam żadnego dochodu to równiez muszę wypełniać druki co kwartał? Czy tylko wystarczy potem rozliczenie roczne?
A jak mam wydatki to wypisuje to rozliczenie kwartalne? Wiadomo skarbówka nie zwroci kasy dopoki nie bede miał zarobku.

Rafał_Sz
20-09-2010, 08:47
Ale na jakiej zasadzie masz prowadzoną księgowość? Prowadzisz firmę, jesteś na etacie, masz umowę, płacisz VAT?

piwkoo
20-09-2010, 09:55
hmmm...Vat odprowadzasz co kwartał, ale dochodowy to już co miesiąc.

Piotrek 77
20-09-2010, 10:30
Nie jestem Vatowcem - w US tylko kazała mi papier wypełnić i nic nie szło sie dopytać. Rozliczać sie mam co kwartał. Firma jednoosobowa - własna działalność

M_B
20-09-2010, 10:33
http://www.mofnet.gov.pl/index.php?dzial=2562&wysw=2&const=4