Witam
Jak jest z tym rozliczniem w skarbowce?
Dałem sobie rozliczanie kwartalne. Niby kobieta tłumaczyła ze co kwartał mam sie z podatku rozliczyc. Ale jak nie mam żadnego dochodu to równiez muszę wypełniać druki co kwartał? Czy tylko wystarczy potem rozliczenie roczne?
A jak mam wydatki to wypisuje to rozliczenie kwartalne? Wiadomo skarbówka nie zwroci kasy dopoki nie bede miał zarobku.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami