Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Skarbowka

  1. #1

    Domyślnie Skarbowka

    Witam
    Jak jest z tym rozliczniem w skarbowce?
    Dałem sobie rozliczanie kwartalne. Niby kobieta tłumaczyła ze co kwartał mam sie z podatku rozliczyc. Ale jak nie mam żadnego dochodu to równiez muszę wypełniać druki co kwartał? Czy tylko wystarczy potem rozliczenie roczne?
    A jak mam wydatki to wypisuje to rozliczenie kwartalne? Wiadomo skarbówka nie zwroci kasy dopoki nie bede miał zarobku.
    N i pare gratów

  2. #2

    Domyślnie

    Ale na jakiej zasadzie masz prowadzoną księgowość? Prowadzisz firmę, jesteś na etacie, masz umowę, płacisz VAT?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3

    Domyślnie

    hmmm...Vat odprowadzasz co kwartał, ale dochodowy to już co miesiąc.
    opis w fazie przygotowań ...

  4. #4

    Domyślnie

    Nie jestem Vatowcem - w US tylko kazała mi papier wypełnić i nic nie szło sie dopytać. Rozliczać sie mam co kwartał. Firma jednoosobowa - własna działalność
    N i pare gratów

  5. #5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •