eskimos
17-09-2010, 17:01
Dziś o godzinie 20:40 w Superstacji będzie program o pewnym "znajomym" fotografie Włodzimierzu Pniewskim.
Niestety nie mam dostępu do polskich kanałów a chętnie bym sobie obejrzał.
To jego galeria (http://wlodek.metrolan.pl/)
Jeśli ktoś ma możliwość nagrania i wrzucenia na Youtube albo jakiś serwer wymiany plików byłbym bardzo wdzięczny.
Superstacja
20:40 (35 min.) "Jednym okiem"
Niestety nie mam dostępu do polskich kanałów a chętnie bym sobie obejrzał.
To jego galeria (http://wlodek.metrolan.pl/)
Jeśli ktoś ma możliwość nagrania i wrzucenia na Youtube albo jakiś serwer wymiany plików byłbym bardzo wdzięczny.
Superstacja
20:40 (35 min.) "Jednym okiem"