PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o nagranie programu.



eskimos
17-09-2010, 17:01
Dziś o godzinie 20:40 w Superstacji będzie program o pewnym "znajomym" fotografie Włodzimierzu Pniewskim.
Niestety nie mam dostępu do polskich kanałów a chętnie bym sobie obejrzał.

To jego galeria (http://wlodek.metrolan.pl/)

Jeśli ktoś ma możliwość nagrania i wrzucenia na Youtube albo jakiś serwer wymiany plików byłbym bardzo wdzięczny.


Superstacja
20:40 (35 min.) "Jednym okiem"

vuki
17-09-2010, 17:46
nie mam tego kanału, a w podanym linku wyskakuje mi TROJAN:(

eskimos
17-09-2010, 17:59
nie mam tego kanału, a w podanym linku wyskakuje mi TROJAN:(

Szkoda, ale doceniam chęci, mi się strona otwiera normalnie więc może to jakiś nadgorliwy antywirus ;)

Tu niewielka część jego zdjęć (http://picasaweb.google.com/zdyrma)

Zapomniałem dodać że to Nikoniarz starej daty : )

eskimos
24-09-2010, 14:51
Już jest na YT (http://www.youtube.com/user/zdyrma), gorąco polecam, niesamowity człowiek.

Jaskier
24-09-2010, 16:11
Obejrzałem z wielką przyjemnością, faktycznie niesamowity człowiek! Dzięki za linka do programu.

Pozdrawiam