Dziś o godzinie 20:40 w Superstacji będzie program o pewnym "znajomym" fotografie Włodzimierzu Pniewskim.
Niestety nie mam dostępu do polskich kanałów a chętnie bym sobie obejrzał.

To jego galeria

Jeśli ktoś ma możliwość nagrania i wrzucenia na Youtube albo jakiś serwer wymiany plików byłbym bardzo wdzięczny.


Superstacja
20:40 (35 min.) "Jednym okiem"