PDA

Zobacz pełną wersję : bmw + alpine



grzegorzant
14-09-2010, 18:04
Do znajacych temat :)
Postanowiłem zmienić audio w swoim aucie (E46 kombi) i padło na Alpine cde 9880r
W związku z tym, że radio nie ma wbudowanego BT, czy można jakoś skorzystać z tego, który mam w bagarzniku ?
Do tej pory miałem sparowany SE z BT w aucie i zestaw ten działał świetnie, mało tego urządzenia nadal się widzą, tylko się nie słyszą
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/09/icon_smile-2.gif
źródło (http://www.bmw-klub.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif)

Pomóżcie Koledzy jak to przegryźć

eagis
14-09-2010, 19:28
Chcesz zamordować ekonta?;)

grzegorzant
14-09-2010, 19:47
morze jakoś pszełknie ten bagażnik :))
a w sprawie ?

wywar
14-09-2010, 20:23
morze jakoś pszełknie ten bagażnik :))
Spokojnie pSZełknie (połknie, wchłonie) całe E46 ;-) bo jest wielkie i głębokie.

grzegorzant
14-09-2010, 20:53
ludzie wiecie coś nt ?? :)

andrzej_laskowski
14-09-2010, 22:23
Alpinki to świetne radia, ale BT w nich to jakaś kpina. Generalnie nawet firmowe przystawki działaja jak chcą, a najczęściej nie chcą. Zwłaszcza z Nokiami na Symbianie. Mozesz podjechać do fachowców, ale szanse na uruchomienie zestawu są mz małe.

Korchez
15-09-2010, 07:33
Za to bardzo ładnie grają. Miałem takie radio w passacie i byłem bardzo z dzwięku zadowolony. Natomiast bt mi się nie udało uruchomić. Podobno Alpine współpracuje tylko z adapterem własnej firmy który kosztował 2 lata temu 450 zł.

Kundzior
15-09-2010, 19:18
Za to bardzo ładnie grają. Miałem takie radio w passacie i byłem bardzo z dzwięku zadowolony. Natomiast bt mi się nie udało uruchomić. Podobno Alpine współpracuje tylko z adapterem własnej firmy który kosztował 2 lata temu 450 zł.

Potwierdzam Alpinki tylko z własnym BT działają.