PDA

Zobacz pełną wersję : cold or warm ?



monikowska
13-09-2010, 22:04
nie mogę się zdecydować jaką obróbkę wybrać...
pomożecie ?

1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.monikowska.pl/01.jpg)

2.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.monikowska.pl/02.jpg)

The Structorr
13-09-2010, 22:15
Obie świetne! Pomogłem? ;)


edit co by offtopa nie robić :
Chyba chłodna mi bardziej podchodzi...

zaitsev
13-09-2010, 23:30
Czarno-białe!

narvf
14-09-2010, 00:53
2 mi się bardziej podoba

fotomarek_k
14-09-2010, 01:29
Ja wolę cieplejsze...:-)

Plastek01
14-09-2010, 09:15
Rzecz gustu. Mnie bardziej się widzi to cieplejsze.

patu
14-09-2010, 09:44
Do klimatu i mgły bardziej pasuje mi Cold.

Paweł Kania
14-09-2010, 09:46
Coś pośredniego ;)

Serio.

zazul
14-09-2010, 09:46
podeślij miniaturki PM, niech sami zdecydują co wolą i problem z głowy
i aby nie chcieli obydwu wersji : ) prześlij im trzy wersje (3-cią np. cz-b) - będzie im łatwiej wybrać

AMI
14-09-2010, 16:20
Zimny ma za niebieski garnitur. Ogólnie trzeba by to chyba wypośrodkować :)

Pozdrawiam,
AMI

monikowska
14-09-2010, 19:00
heh akurat on miał taki garnitur, ba miał nawet granatowe buty !
:)

burz
14-09-2010, 23:54
No to chyba sprawa jasna - głupio by było, gdyby PM dostała zdjęcia z tak dramatycznie innym kolorem garnituru niż był w oryginale...?:)

AMI
20-09-2010, 14:39
heh akurat on miał taki garnitur, ba miał nawet granatowe buty !
:)

Dokladnie jak mial garnitur niebieski to zostawic w zimnej tonacji:)