Zobacz pełną wersję : cold or warm ?
monikowska
13-09-2010, 22:04
nie mogę się zdecydować jaką obróbkę wybrać...
pomożecie ?
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.monikowska.pl/01.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.monikowska.pl/02.jpg)
The Structorr
13-09-2010, 22:15
Obie świetne! Pomogłem? ;)
edit co by offtopa nie robić :
Chyba chłodna mi bardziej podchodzi...
fotomarek_k
14-09-2010, 01:29
Ja wolę cieplejsze...:-)
Plastek01
14-09-2010, 09:15
Rzecz gustu. Mnie bardziej się widzi to cieplejsze.
Do klimatu i mgły bardziej pasuje mi Cold.
Paweł Kania
14-09-2010, 09:46
Coś pośredniego ;)
Serio.
podeślij miniaturki PM, niech sami zdecydują co wolą i problem z głowy
i aby nie chcieli obydwu wersji : ) prześlij im trzy wersje (3-cią np. cz-b) - będzie im łatwiej wybrać
Zimny ma za niebieski garnitur. Ogólnie trzeba by to chyba wypośrodkować :)
Pozdrawiam,
AMI
monikowska
14-09-2010, 19:00
heh akurat on miał taki garnitur, ba miał nawet granatowe buty !
:)
No to chyba sprawa jasna - głupio by było, gdyby PM dostała zdjęcia z tak dramatycznie innym kolorem garnituru niż był w oryginale...?:)
heh akurat on miał taki garnitur, ba miał nawet granatowe buty !
:)
Dokladnie jak mial garnitur niebieski to zostawic w zimnej tonacji:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.