Szukaj
Obie świetne! Pomogłem?
edit co by offtopa nie robić :
Chyba chłodna mi bardziej podchodzi...
Ostatnio edytowane przez The Structorr ; 13-09-2010 o 22:20
2 mi się bardziej podoba
D90, 18-105 VR, T17-50, 35, SB-900
Ja wolę cieplejsze...![]()
Marek
Zakon Fuji
Rzecz gustu. Mnie bardziej się widzi to cieplejsze.
Do klimatu i mgły bardziej pasuje mi Cold.
...FX | 17-35 | 50 | 28-75 | SB-700 |...
PozdRAWiam. Patryk.
podeślij miniaturki PM, niech sami zdecydują co wolą i problem z głowy
i aby nie chcieli obydwu wersji : ) prześlij im trzy wersje (3-cią np. cz-b) - będzie im łatwiej wybrać
Zimny ma za niebieski garnitur. Ogólnie trzeba by to chyba wypośrodkować
Pozdrawiam,
AMI
D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)
Skontaktuj się z nami