Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: cold or warm ?

  1. #1

    Domyślnie cold or warm ?

    nie mogę się zdecydować jaką obróbkę wybrać...
    pomożecie ?

    1.

    2.
    www.monikowska.pl
    blog.monikowska.pl
    Kanon fotografii to Nikon

  2. #2

    Domyślnie

    Obie świetne! Pomogłem?


    edit co by offtopa nie robić :
    Chyba chłodna mi bardziej podchodzi...
    Ostatnio edytowane przez The Structorr ; 13-09-2010 o 22:20

  3. #3

    Domyślnie

    Czarno-białe!

  4. #4

    Domyślnie

    2 mi się bardziej podoba
    D90, 18-105 VR, T17-50, 35, SB-900

  5. #5

    Domyślnie

    Ja wolę cieplejsze...
    Marek

    Zakon Fuji

  6. #6

    Domyślnie

    Rzecz gustu. Mnie bardziej się widzi to cieplejsze.

  7. #7

    Domyślnie

    Do klimatu i mgły bardziej pasuje mi Cold.
    ...FX | 17-35 | 50 | 28-75 | SB-700 |...
    PozdRAWiam . Patryk.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    podeślij miniaturki PM, niech sami zdecydują co wolą i problem z głowy
    i aby nie chcieli obydwu wersji : ) prześlij im trzy wersje (3-cią np. cz-b) - będzie im łatwiej wybrać

  10. #10

    Domyślnie

    Zimny ma za niebieski garnitur. Ogólnie trzeba by to chyba wypośrodkować

    Pozdrawiam,
    AMI
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •