PDA

Zobacz pełną wersję : Dejan Zaveck vs Rafał Jackiewicz



fIlek
04-09-2010, 12:19
To już dzisiaj! Na żywo w Polsat Sport, potem retransmisja w otwartym. Jak typujecie? Zaveck na dobę przed ważeniem musiał zbić 3kg, Jackiewicz był od razu w limicie. Za to przy drugim ważeniu dzisiaj Dejan złapał 2kg. Słoweniec broni tytułu, więc zwycięstwo Rafała musi być wyraźne. Poprzednia walka była bardzo wyrównana.

Według fightcard (http://www.ringpolska.pl/images/fightcard.pdf)walka rozpocznie się o 22:00 naszego czasu (w Ljubljanie jest ta sama strefa)

doktor
04-09-2010, 15:44
Stawiam na Jackiewicza. Po pierwsze musi wygrać, inaczej nie wypłynie na szerokie wody. Jeśli poprawił technikę (a podobno poprawił) to powinien dać sobie radę. Wolę do walki to on ma. Zobaczymy jaką wolę walki będą mieli piłkarze (17.00) i od tego może zależeć wstępny poziom entuzjazmu przed walką. Ja już zabezpieczyłem się przed niskim poziomem entuzjazmu zapasem w lodówce :-)

fIlek
04-09-2010, 19:54
Poprawił, poprawił. Rafał zawsze potrafił się dobrze zmotywować, a tym razem już wyjątkowo. Wszedł na wagę na luzie, bez wcześniejszego zrzucania. No, zobaczymy jak to będzie...

Tak czy inaczej może to być walka roku, ma ku temu wszelkie zadatki.

Kordian d70
04-09-2010, 20:26
...zobaczymy jaką wolę walki będą mieli piłkarze (17.00) i od tego może zależeć wstępny poziom entuzjazmu przed walką...

Nie chciałbym, żeby Jackiewicz poszedł w ich ślady ;-)

doktor
04-09-2010, 20:41
No i dobrze, że byłem przygotowany. Na ringu nie będzie remisu. Wstępny poziom entuzjazmu oceniam na umiarkowany, ale byłem przygotowany na poraźkę. Trzymam za niego kciuki, nawet bardzo. Jak walczył w Ełku z Rodrigezem, i dostał kontrę to prawie dwie minuty do końca rundy wytrwał, choć włączył mu się sztuczny horyzont. Filek, czy ty cwaniaku nie siedzisz w Lublanie?

fIlek
04-09-2010, 22:26
Nieee, tym razem pilnuję serwera. Chłopaki siedzą za to w pierwszych rzędach :D Kto nie ogląda, niech włączy - piękna wojna!

Jackiewicz ma kondychę, pociągnie pewnie po 4-5 rundzie. Zaveck po zrzucaniu wagi musi mieć jakieś naleciałości kondycyjne.

fIlek
04-09-2010, 22:50
Jeśli Rafał nie wygra przed czasem, to czarno widzę...

doktor
04-09-2010, 23:10
No i przed czasem nie wygrał, i nie wygrał. Jak powiedział kiedyś spinka, jak jedziesz zabrać tytuł to musisz napieprzyć mistrza, a nie wygrać na punkty. Szkoda. Chyba za bardzo liczył na knock down w końcowych rundach.

fIlek
04-09-2010, 23:17
W sumie w końcowych rundach nie miał innych opcji. Zakładam, że narożnik Jackiewicza wiedział o przewadze Zavecka w większości walki i to mogła być jedyna strategia. Tyle, że w tej wadze i na tym poziomie dechy rzadko się zdarzają...

sinner
05-09-2010, 08:10
czasami się dziwiłem że sędziowie w różnych walkach mają takie odchyłki od rzeczywistości , ale nasz dołożył do pieca równo :(

fIlek
05-09-2010, 13:13
czasami się dziwiłem że sędziowie w różnych walkach mają takie odchyłki od rzeczywistości , ale nasz dołożył do pieca równo :(

To jest jeszcze pikuś. Lepsze numery widywałem :) Leszek wiedział, że pozostali będą punktować na Zavecka, więc remis nic nie zaszkodzi ;) Dżołk taki :p

fIlek
05-09-2010, 20:54
Jak ktoś przegapił powtórki, to poniżej skrót (dzięki uprzejmości TV Slovenija)

SXDMhTVWpbc