PDA

Zobacz pełną wersję : Sesja w kinie



yuri1978
16-08-2010, 13:18
Witam
Mam tak malą prosbe do wszyskich o podpowiedz czy jakieś propozycje.
Otóż moi znajomi poprosili mnie abym zrobił im sesje slubna w kinie. Sala nie wielka generalnie to jest małe kino.
Zastanawiam się jakie kadry zrobić jak ze swiatłem się ustawic. Szukałem w internecie jakiś przykładów ale albo nie ma czegoś takiego albo słabo szukam.
Jesli macie jakieś propozycje, sugestie, pomysły był bym wdzieczny.
Sprzetem jakim dysponuje na dzisiaj to:
D40X, D90, Sigma 20mm f/1.8, Nikkor 50mm f/1.4, 18-105 f/3.5-5.6, SB800 i SB900

Radek Radziszewski
16-08-2010, 13:50
nie kino ale teatr ale kadry możesz podobne:

http://www.blog.radziszewski.eu/2010/01/22/reportaz-slubny-cieszyn-wisla-natalia-i-lukasz/

sprzęt wystarczający masz

cranium84
16-08-2010, 17:43
Wprawdzie nie sesja ślubna a modelki, ale zawsze to jakieś kino ;) ślubne będę robił początkiem września ......

http://patrykstanisz.blogspot.com/2009/12/domikina-sesja-w-kinie-17122009.html

KaeF
16-08-2010, 17:43
Jak myślę "PM w kinie", to widzę taki obrazek: ciemnoczerwone krzesełka w rządkach, gdzieś w trzecim albo czwartym rzędzie PM, a powyżej światło z projektora:D

Krzesełka będą Ci tworzyć harmonię, PM będzie ją zaburzać, przez co przyciągnie wzrok. Ot takie rozważania teoretyczne:D

yuri1978
17-08-2010, 18:54
Dzieki Panowie za podpowiedzi. Napewno troszke mi to rozjasniło umusł :-D
Zastanawia mnie jeszcze to jak ze światlem żeby nie zburzyc klimatu sali kinowej.

marszull
22-08-2010, 21:40
mozna by zasymulowac swiatlo od strony ekranu (przy pomocy lampy i filtrow - zalezy jaki fil ma byc wyswietlany kolor czy cz/b ;) )

qczman
24-08-2010, 15:59
Ja robilem taka sesje, uzylem dwoch lamp, jedna jako kontra, druga jako glowne z bd
oczywiscie nie obylo sie bez szopowania, gdyz nie mialem jak oddzielic kontry od tla :P


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/08/Scary_Movie_by_qczman-2.jpg
źródło (http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2010/154/5/4/Scary_Movie_by_qczman.jpg)