Zobacz pełną wersję : Tvp2 00.50
grzegorzant
15-08-2010, 10:15
"Człowiek ze złotym obiektywem - Marek Karewicz" TVP2 00.50
Godzina nie ta - wiadomo misja - ale człowiek wart uwagi ze wszech miar.
Standardem jest, że w TVP naprawdę wartościowe i na poziomie programy są nadawane w bardzo późnych godzinach.
Standardem jest, że w TVP naprawdę wartościowe i na poziomie programy są nadawane w bardzo późnych godzinach.
Bo według badań "ogół" chce oglądać w normalnych porach "M jak miłość" czy inny "Klan" :) Telewizja ma zarabiać, a nie być "mądra"... niestety...
Telewizja ma zarabiać, a politycy jakiś czas temu prawie się zabijali o "misję telewizji publicznej". Będzie szerzyć kulturę, wychowywać.. Tfu! Bodajby ich *#($#_#*@(#%$
Ojej.. Przepraszam za wejście w zakazany temat.
spiritwood
16-08-2010, 06:54
Jeżeli Karewicz będzie prezentował swoje fotografie z czasów Hybryd i Remontu - rzecz ze wszechmiar godna uwagi! Gdybym mógł, oglądałbym.
grzegorzant
16-08-2010, 09:45
Program nie był stricte przeglądem efektów twórczości p. Emila. Był raczej bardziej ogólnym spojżeniem na temat fotografi nazwijmy to muzycznej.
MZ świetny materiał poglądowy dla młodych łapaczy wszystkiego. Dantejskie sceny wrzeszczących obiektywów na mnie na mnie dają do myslenia :) a tekst Leszka przeż duze M : żeby chociaż pstrykali w takt rozwalił mnie mimo późnej pory :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.