"Człowiek ze złotym obiektywem - Marek Karewicz" TVP2 00.50
Godzina nie ta - wiadomo misja - ale człowiek wart uwagi ze wszech miar.
Szukaj
"Człowiek ze złotym obiektywem - Marek Karewicz" TVP2 00.50
Godzina nie ta - wiadomo misja - ale człowiek wart uwagi ze wszech miar.
ff
Standardem jest, że w TVP naprawdę wartościowe i na poziomie programy są nadawane w bardzo późnych godzinach.
Telewizja ma zarabiać, a politycy jakiś czas temu prawie się zabijali o "misję telewizji publicznej". Będzie szerzyć kulturę, wychowywać.. Tfu! Bodajby ich *#($#_#*@(#%$
Ojej.. Przepraszam za wejście w zakazany temat.
Pozdrawiam, Kamil
Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25
Jeżeli Karewicz będzie prezentował swoje fotografie z czasów Hybryd i Remontu - rzecz ze wszechmiar godna uwagi! Gdybym mógł, oglądałbym.
Program nie był stricte przeglądem efektów twórczości p. Emila. Był raczej bardziej ogólnym spojżeniem na temat fotografi nazwijmy to muzycznej.
MZ świetny materiał poglądowy dla młodych łapaczy wszystkiego. Dantejskie sceny wrzeszczących obiektywów na mnie na mnie dają do mysleniaa tekst Leszka przeż duze M : żeby chociaż pstrykali w takt rozwalił mnie mimo późnej pory
![]()
ff
Skontaktuj się z nami