Zobacz pełną wersję : Profile D2X w D700
Przewijają się wypowiedzi o genialności profili z D2X. Pomimo poszukiwań nie znalazłem wyraźnych zalet i konkretnych przykładów ich wykorzystania. Gdyby ktoś doświadczony i uprzejmy wyłożył "kawę na ławę" byłbym wielce zobowiązany.
Pozdrawiam.
2pompony
06-08-2010, 00:34
Custom profil (zwłaszcza o tak bajecznej nazwie jak D2x) brzmi zdecydowanie i wielekroć bardziej profi, niż prostackie powiedzenie 'robię w RAWach' (i potem sobie profiluję jak mi się podoba).
To chyba główna zaleta.
Tu nie chodzi o genialność, tylko o to, że są osoby, którym kolorystyka tego profilu odpowiada. Używam takowego, a dokładniej D2X mode2. Po prostu pasują mi kolory z niego i tyle. Nie wiem nad czym tu dumać...
Custom profil (zwłaszcza o tak bajecznej nazwie jak D2x) brzmi zdecydowanie i wielekroć bardziej profi, niż prostackie powiedzenie 'robię w RAWach' (i potem sobie profiluję jak mi się podoba).
To chyba główna zaleta.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img7.imageshack.us/img7/8812/plonk.gif)
To już trochę lenistwo. Wgraj profile, ustaw aparat w manual na statywie, postaw kogoś przed obiektywem i trzaśnij kilka fotek na różnych profilach. Od razu zobaczysz różnicę.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.