PDA

Zobacz pełną wersję : Woodstock?



MARYJAN
26-07-2010, 18:43
Ja tak z nagła i na prawie ostatnią chwilę zapytanie wystosuję, mianowicie, czy ktoś z szanownej braci się wybiera? Na tenże Woodstock Przystanek mam na myśli.

anialodz
26-07-2010, 19:33
ja jadę; chętnie spotkam się z kimś z forum w celu wspólnego dokumentowania festiwalu;

MARYJAN
26-07-2010, 19:59
Może jeszcze ktoś się pojawi? Jak wiadomo, w kupie raźniej, w kupie siła no i może ktoś będzie mógł Nikonów popilnować jak się pójdzie "w tany"...
Ja niby też w celu dokumentowania się wybieram, mniej w celu zabaw i uciech, ale "ludziowie" to nie jest to, co mi najlepiej wychodzi na zdjęciach i dlatego szału nie będzie raczej.

Obi
26-07-2010, 22:46
Krówka Mała jedzie :) To ja też... niestety nie zostaje do niedzieli, bo muszę wrócić do pracy :( mam do zrobienia koncert w niedziele ;/

niezarejestrowany
26-07-2010, 23:31
a i ja jade :-)

krupek
27-07-2010, 15:55
Melduje posłusznie że jadę.
Esemesować to jakoś się spotkamy : 502053553.
Ew. jak zobaczycie "gościa" z kobitą i córką (wiek juz 7 lat) to krzyczeć KRUPEK !!!! Albo bedę uciekał albo się odezwę :P

Dla rozpoznania podaje linka do zdjęcia (http://foto-koncerty.info/20070803/1520178.html) które ktoś mi pyknął 3 lata temu (nie znam autora)

Obi
27-07-2010, 18:12
ja będę pewnie latał z taką koszulką z Vader :D no i będziemy na pewno na otwarciu z wielką żółtą szmatką :D i zasłonimy kamery jak zwykle :D UWIELBIAM TO :D

prz3mo
27-07-2010, 18:34
Ja mam bliziutko, a nie jadę :-P

anialodz
27-07-2010, 20:23
moze jakies umowione spotkanie?

ptero
27-07-2010, 20:39
Byłem na Woodstock'u 7 razy.W tym roku się nie wybieram. Ubiegłoroczny przystanek zakończył się klapą organizacyjną. W takim tłoku nie jechali nawet....60 lat temu do...Muzycznie nie powiem....w tym roku szkoda mi projektu Titusa, trochę zreformowanego skinhead'owskiego Ziggie Piggie i Armii.Może jestem za stary, widzę samych gówniarzy (też kiedyś taki byłem) no ale cóż, praca, praca, praca....

MARYJAN
27-07-2010, 20:52
Ja jestem za umówionym spotkaniem, bo będzie okazja żeby zobaczyć jak inni zazdroszczą sprzętu ;-)
A tak na poważnie, to jakby grupka jakaś się zebrała, to można jakiś taki "plener" zbiorowy odstawić i już na miejscu się epitetami wymienić, które to będą komentarzem do jakości fotek. Pod warunkiem że uczestnicy będą uzbrojeni w swoje puszki i słoiki.

anialodz
27-07-2010, 23:23
tez mi się troche nie chce jechac ale nie bylam 5 lat i mowie sobie ze to ostani raz poki jeszcze mam wolne:) to jak , gdzie i o ktorej? wzgorze ASP, pt, 14? my wyglądamy tak:

http://www.flickr.com/photos/34454929@N07/4665646229/

proszę się nie bać!

manwojt
27-07-2010, 23:49
Jade, ale aparatu nie zamierzalem w sumie brac. Moze mnie przekonacie ;)
Nie boicie sie kradziezy, syfu, mozliwosci uszkodzenia itd? Ogolnie dosc ciezkie miejsce dla sprzetu i psychiki posiadacza. Szczegolnie, jesli jedzie z nastawieniem na zabawe, a nie fotorelacje tak jak w moim wypadku. Troche zdjec z przyjemnoscia bym zrobil, ale nie chce zajmowac sie pilnowaniem zabawek tylko cieszyc woodstockiem.

Jade samochodem, ale bedzie on prawdopodobnie stal na parkingu gdzies w okolicach ASP (mam nadzieje, ze jak najblizej) i raczej nie bede tam za czesto chodzil.

MARYJAN
28-07-2010, 07:47
tez mi się troche nie chce jechac ale nie bylam 5 lat i mowie sobie ze to ostani raz poki jeszcze mam wolne:) to jak , gdzie i o ktorej? wzgorze ASP, pt, 14? my wyglądamy tak:

http://www.flickr.com/photos/34454929@N07/4665646229/

proszę się nie bać!

No to możemy uznać, ze jesteśmy umówieni i mam nadzieję że pojawi się ktoś więcej niż ja, bo sam się będę bał...

anialodz
28-07-2010, 09:38
no to moze na 18 bo chyba jedmnak pozniej dojade;

MARYJAN
28-07-2010, 16:51
Ja się mogę dostosować, wyjeżdżam już dziś w nocy, ale postaram się tu jeszcze zajrzeć po przybyciu na miejsce, gdyby pojawiło się więcej osób i udało by się zorganizować jakiś taki mini zlot. Będę monitorował sprawę. Jakby co, to jestem mały i zielony zwykle, a zdjęcia nie mam, bo ręce za krótkie żeby sobie zrobić, a w instrukcji aparatu, do miejsca gdzie mowa o samowyzwalaczu, jeszcze nie doszedłem.

kami
29-07-2010, 18:49
ja bede. jutro rano juz. gdzie - nie wiem, gdzie sie moja ekipa poikowa rozstawia.
tel. jakby ktos chcial, cos organizowal - 510249161, kompa nie biore bo szkoda, tylko d300 z podstawa ;).

Greg77
29-07-2010, 19:17
Ale zazdroszcze:( Bawcie sie swietnie.....oj juz 8 lat nie bylem:(

anialodz
29-07-2010, 21:20
ja bede. jutro rano juz. gdzie - nie wiem, gdzie sie moja ekipa poikowa rozstawia.
tel. jakby ktos chcial, cos organizowal - 510249161, kompa nie biore bo szkoda, tylko d300 z podstawa ;).

no to chyba w wiosce kuglarskiej , tam gdzie my:)

Obi
05-08-2010, 23:58
Kuglarze byli :)
http://lh4.ggpht.com/_ZT9jSSgpStc/TFioioLNmfI/AAAAAAAAHyw/XQ_QsLHmSkM/s720/DSC_1717%20kopia.jpg