PDA

Zobacz pełną wersję : Gry



matimatrix
23-07-2010, 19:46
Gracie w jakieś gry przez przeglądarkę internetowa?

docxxx
23-07-2010, 20:31
Kiedys gralem w budowanie wiez (z bronia). Wciagalo jak diabli. Kolega w pracy zagrywa sie w FifaOnline. Myslalem, ze to zwykla kopanina, a to normalna fifa za darmo! A jest tak rozbudowana, ze hoho.

mkl
23-07-2010, 20:49
http://ogame.pl/ Kiedyś nałogowo... Dawno dawno temu.

FHR
24-07-2010, 00:45
Częęęsto snooker na gryonline.wp.pl

KaeF
24-07-2010, 01:01
Ja kiedyś tego snookera na wp.pl, to godzinami codziennie trzaskałem:D Czasami wchodzę na wp.pl na texas hold'em, jednak mój stan konta za każdym razem się zmniejsza po takiej grze..

GeparD
24-07-2010, 01:06
tez kiedys namietnie gralem w ogame... niestety, praktycznie trzeba byc caly czas online, teraz juz jestem za to na stary i szkoda mi czasu :)

Obi
24-07-2010, 02:33
noooo chłopaki... a myślałem, że tylko ja błądziłem :D ogame... mnóstwo czasu, świetni znajomi i przyjaciele... tak to możliwe :) które uniwersum?

GeparD
24-07-2010, 02:55
ja juz nie pamietam, zdaje mi sie ze 17te... nawet w klanie mialem jednego obi_wan_kenobi jak dobrze pamietam :D

Obi
24-07-2010, 02:58
ja na 18 uni grałem... non stop prawie top sojusz był... konta różne... ale paczka zawsze ta sama albo podobna :)

sprocket
24-07-2010, 04:03
Travian, juz drugi rok.

U-CUT
24-07-2010, 04:40
Kiedys w plemiona ale to dawno i nie prawda.
Teraz dla zabicia czasu kurnik.pl w pana,tysia i 3.5.8 taki sam nik jak tu,jak co to zapraszam na partyjke.

jackrabbit
24-07-2010, 10:51
ja polecam gre "go", mozna grac na kurniku ale sa lepsze serwery :)

Erie
24-07-2010, 11:11
ogame - krótko, plemiona - za długo (to wstawanie o 2 czy 4 w nocy, aby zsynchronizowany atak puścić z wielu wiosek), na koniec jak miałem ponad 200 wiosek to sam nadzór nad nimi to była masakra - wszystkie te gry są chore niestety ze względu na właśnie połączenie realnego świata (te godziny działań) z tym co się dzieje w grze - aktualnie to jak gram to w gry offline (jakieś rpg, czasem strategię lub strzelankę), przez pewien czas miałem również dłuższy epizod z MMORPG (dokładniej to dwa - 8 miesięcy i 6 miesięcy), ale jak miałem decyzję Żona lub Lineage II to został mi tylko awatar ukochanej postaci :D

bukowy dziad
24-07-2010, 14:33
awatar ukochanej postaci :D
zostałeś przy lineage i został ci awatar żony?;)

ja kiedys jak ten glupi sie w traviana zagrywalem. to zło jest, bo ci ustawia realne zycie pod gre - na szczescie sie wyrwalem i konto oddalem...ale co sesje zawalilem to moje;)

matimatrix
24-07-2010, 17:02
Mój brat grał w ogame wstawał nawet i o 4 w nocy bo mu statki przyleciały i potrafił tak co noc wstawać
ja grałem w travian,ikariam aktualnie gram w football team serwer 1

dzej
24-07-2010, 18:39
Hehe, to jeszcze nic, znam takiego, co 48h potrafil siedziec i w ogame maniaczyc, ale efekty byly, na 2 miejscu byl. Sam tez w to gralem swego czasu, chyba 19 uni, ale glowy nie dam.

Obi
24-07-2010, 19:03
ja do dzisiaj chłopakom robię FSy jak gdzieś są poza dostępem do sieci :D

kobyll
25-07-2010, 19:49
http://ogame.pl/ Kiedyś nałogowo... Dawno dawno temu.

Nawet nie mów - budzik na 4 rano, żeby zwlec się do kompa i wysłać flotę :) Btw sojusz, którego byłem dowódcą nazywał się MKL :D

FalkoN.pl
25-07-2010, 20:22
Ja kiedyś grałem w ogame, dopóki nie trafiłem na CosmoPulse kilka lat temu i już tak zostało :)

tml
26-07-2010, 17:00
Grałem (gram?) w cyberdunka praktycznie od jego początku. Wciągało to pioruńsko, wystarczy porównać - cybera nie rzuciłem ciągle chyba, a w tym czasie palenie już... dwa razy :)

matimatrix
26-07-2010, 19:05
No ponad połowy to nie znam gier które podajecie :)
Mnie wciągnęło (kiedyś) Ikariam miałem ponad 200 000 pkt ale jak weszły nowe zasady to spadło do 100 000 pkt ale to wszystkim spadło i jak spadło to już mi się znudziło ale miałem chyba z 5 koloni

bulinko
26-07-2010, 19:12
Kiedyś plemiona, ś20 7 mln Pkt. top 1 pokonanych jednostek;)
Jedak zrezygnowałem bo wiedziałem, że szkoda czasu na gry online i zająłem się fotografią:D

yeltzyn
26-07-2010, 23:03
quakelive.com

stecarlos
26-07-2010, 23:07
Na uni 11 było ponad 700k, może bliżej miliona, a na uni 4/5x przez pewien czas w top 15. Fajne było, ale jakoś są fajniejsze rzeczy w życiu.

krzysztofz24
26-07-2010, 23:21
Teraz juz nie, ale kiedys:-) to NFS Carboon i Undercover...Carboona to sobie nawet kupilem oryginalna plytke i powiem nieskromnie ze skopalem pare tylkow w sieci:twisted:, gostkom ktorzy mysleli ze wiedza jak sie jezdzi;-).
Do dzisiaj pamietam jak nie moglem wygrac za zadne skarby z gosciem ktory jezdzil czarna Corvetta z napisem na tyle ANTICHRIST:-)...kurde chyba sobie zainstaluje od nowa jak znajde plytke:-).

Pawliko
26-07-2010, 23:31
http://www.joemonster.org/filmy/19515/Gibbets
ja w to pruje, kilkanaście razy dziennie sobie przechodzę hehee :D

klekacz
28-07-2010, 22:15
Kiedyś w Traviana... Nawet sojusz w którym byłem wygrał wtedy grę :D

jarek76
11-09-2010, 15:40
Ja gram w BattleKnight :)

Właśnie jest promocja za kliknięcie w linka ja dostaję wirtualną kasę więc ja możecie to klikajcie :)
http://s12.battleknight.pl/index.php?loc=hire&ref=MjMzNjQ2

offthe
11-09-2010, 15:45
kiedyś ogame... nikomu nie polecam.. budziki ustawiane na noc, wychodzenie z lekcji, bo flota wraca... tragedia.. ogólnie było to podporządkowanie życia grze..

Dawid95
11-09-2010, 15:54
Ogame jakieś 5 lat z przerwami. Teraz już nie gram. Skopali zupełnie tą grę. Powprowadzali na wszystkie uni ten nowy interfejs, który zupełnie mi nie leży. Porobili jakieś płatne dodatki ułatwiające grę. Otwierają co chwile nowe uni, gdzie na starych już praktycznie nie ma z kim grać.

sokrates
11-09-2010, 21:40
w pracy zablokowałem wsiem giercowanie online i honorowo sobie również, a w domu nie mam czasu. Jak mnie najdzie to na smartfonie pogram w Mahjongo :-)

Michał Jędrak
11-09-2010, 23:52
http://www.addictinggames.com/burnin-rubber-4-game.html mocno rozbudowana i wciąga

http://games.adultswim.com/robot-unicorn-attack-twitchy-online-game.html ta ma niezłą muzykę :-)

http://games.adultswim.com/victorian-bmx-twitchy-online-game.html i ta też

Mavierk
12-09-2010, 00:20
Robot Unicorn ma najlepszą muzykę pod słońcem.
No i wciąga - grać na trzeźwo (wtedy da się po jakimś czasie skończyć).

Zink
13-09-2010, 12:31
http://www.explodingrabbit.com/content/155-super-mario-bros-crossover

Mario z możliwością grania postaciami z innych gier. Nie zmienia się tylko ich wygląd, ale też umiejętności i muzyka :).

MR
30-12-2010, 14:26
nie tworze nowego wątku.

Jezeli ktos lubi hold'em, lubi bezpieczny hazard i ma chce jakos zając zimowe wieczory na FB istnieje strona na której sa na bierząco podawane trudnieje hold'em freeroll (przewaznie prywatne - wtedy hasla)
http://www.facebook.com/pages/Freeroll-Password-Poker/164154170263671

polecam, fajna sprawa ;)

jackrabbit
30-12-2010, 14:42
to ja polece to http://www.dragongoserver.net/

a tu info o samej grze http://en.wikipedia.org/wiki/Go_%28game%29

MR
30-12-2010, 15:15
bieżąco - proszę o edycje mojego potwornego orta i skasowanie tego postu.

Dziękuje.

jackrabbit
30-12-2010, 15:20
bieżąco - proszę o edycje mojego potwornego orta i skasowanie tego postu.

Dziękuje.

haha, zrobilem wlasnie takiego samego orta w innym watku :mrgreen:

Psychotrop zaraz sie tym tez zajmie zapewne :)

zielony1996
30-12-2010, 16:43
Ostatnio mnie naszło na plemiona, juz prawie miesiac. Kiedys bitefight, battleknight, ogame... Ostatnio męcze http://www.joemonster.org/gry/7986/Najtrudniejsza_gra_na_swiecie.
Polecam, naprawde, wciaga :)

velaskez
30-12-2010, 21:11
A gra ktoś w battlefield heroes? :D

Stach2008
26-06-2011, 22:02
A gra ktoś w battlefield heroes? :D

no ba :)