PDA

Zobacz pełną wersję : Mini Air Show Radom 2010



matimatrix
22-07-2010, 19:21
Czy ktoś się wybiera. Są od 6 do 16 sierpnia w Radomiu na lotnisku wojskowym Satków.
Jak ktoś by wiedział po ile bilety i jakiś inne informacje niech pisze w tym temacie.

Polsar74
23-07-2010, 08:37
Czy ktoś się wybiera. Są od 6 do 16 sierpnia w Radomiu na lotnisku wojskowym Satków.
Jak ktoś by wiedział po ile bilety i jakiś inne informacje niech pisze w tym temacie.

A Ty będąc na miejscu nie mógłbys sie dowiedzieć ??? Ja nic nie znalazłem w necie o tej imprezie :-(

ajt
23-07-2010, 08:54
Nie Satków tylko Sadków (czyli to samo lotnisko co Air Show) i nie "mini air show", tylko mistrzostwa świata w akrobacji samolotowej, które odbędą się w dniach 5-15 sierpnia 2010. Niestety nie udało mi się ustalić szczegółów i dokładnego programu imprezy, być może część startów będzie z lotniska w podradomskim Piastowie. Tutaj jest trochę informacji:
http://dlapilota.pl/wiadomosci/aeroklub-polski/rekordowa-liczba-zgloszen-na-mistrzostwa-swiata-w-akrobacji-samolotowej

matimatrix
23-07-2010, 15:51
Oj mini czy nie mini na pewno nie pokazy wojskowe.
Tak to tam gdzie było air show w 2009r.
Co się rozbiło Su-27
Przy wlocie do Radomia od strony Warszawy jest okrągły ...(tam co się reklamy wiesza) i tam pisze akrobacje itd. w dniach 6-16 sierpnia na lotnisku Sadków w Radomiu

Dyziek
23-07-2010, 15:55
Może łatwiej tak ->http://awac2010.pl/lang-pl/welcome

BobbyX
23-07-2010, 16:03
Opłaca się kupić 70-300 VR i tam jechać? ;p Bo nigdy nie byłem na takiej imprezie.

raider
23-07-2010, 22:33
Może łatwiej tak ->http://awac2010.pl/lang-pl/welcome

No ładnie, właśnie dowiedziałem się, że ktoś bez mojej zgody wykorzystał zdjęcie wrzucone na flickr w 2006 roku: http://www.flickr.com/photos/98074540@N00/214310748/

Polsar74
24-07-2010, 07:53
No ładnie, właśnie dowiedziałem się, że ktoś bez mojej zgody wykorzystał zdjęcie wrzucone na flickr w 2006 roku: http://www.flickr.com/photos/98074540@N00/214310748/

ale jaja... Chyba wiesz co powinieneś zrobić ?

kisio
24-07-2010, 10:05
Wstydzić za zamrożone śmigła ;)

Lucid
16-08-2010, 14:45
ale jaja... Chyba wiesz co powinieneś zrobić ?

zrobiłeś coś??