Czy ktoś się wybiera. Są od 6 do 16 sierpnia w Radomiu na lotnisku wojskowym Satków.
Jak ktoś by wiedział po ile bilety i jakiś inne informacje niech pisze w tym temacie.
Szukaj
Czy ktoś się wybiera. Są od 6 do 16 sierpnia w Radomiu na lotnisku wojskowym Satków.
Jak ktoś by wiedział po ile bilety i jakiś inne informacje niech pisze w tym temacie.
Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
REGULAMIN - nie gryzie.
Nie Satków tylko Sadków (czyli to samo lotnisko co Air Show) i nie "mini air show", tylko mistrzostwa świata w akrobacji samolotowej, które odbędą się w dniach 5-15 sierpnia 2010. Niestety nie udało mi się ustalić szczegółów i dokładnego programu imprezy, być może część startów będzie z lotniska w podradomskim Piastowie. Tutaj jest trochę informacji:
http://dlapilota.pl/wiadomosci/aerok...ji-samolotowej
Oj mini czy nie mini na pewno nie pokazy wojskowe.
Tak to tam gdzie było air show w 2009r.
Co się rozbiło Su-27
Przy wlocie do Radomia od strony Warszawy jest okrągły ...(tam co się reklamy wiesza) i tam pisze akrobacje itd. w dniach 6-16 sierpnia na lotnisku Sadków w Radomiu
Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
REGULAMIN - nie gryzie.
Może łatwiej tak ->http://awac2010.pl/lang-pl/welcome
Opłaca się kupić 70-300 VR i tam jechać? ;p Bo nigdy nie byłem na takiej imprezie.
No ładnie, właśnie dowiedziałem się, że ktoś bez mojej zgody wykorzystał zdjęcie wrzucone na flickr w 2006 roku: http://www.flickr.com/photos/98074540@N00/214310748/
Skontaktuj się z nami