Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Cool Mini Air Show Radom 2010

    Czy ktoś się wybiera. Są od 6 do 16 sierpnia w Radomiu na lotnisku wojskowym Satków.
    Jak ktoś by wiedział po ile bilety i jakiś inne informacje niech pisze w tym temacie.
    Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
    REGULAMIN - nie gryzie.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matimatrix Zobacz posta
    Czy ktoś się wybiera. Są od 6 do 16 sierpnia w Radomiu na lotnisku wojskowym Satków.
    Jak ktoś by wiedział po ile bilety i jakiś inne informacje niech pisze w tym temacie.
    A Ty będąc na miejscu nie mógłbys sie dowiedzieć ??? Ja nic nie znalazłem w necie o tej imprezie

  3. #3

    Domyślnie

    Nie Satków tylko Sadków (czyli to samo lotnisko co Air Show) i nie "mini air show", tylko mistrzostwa świata w akrobacji samolotowej, które odbędą się w dniach 5-15 sierpnia 2010. Niestety nie udało mi się ustalić szczegółów i dokładnego programu imprezy, być może część startów będzie z lotniska w podradomskim Piastowie. Tutaj jest trochę informacji:
    http://dlapilota.pl/wiadomosci/aerok...ji-samolotowej

  4. #4

    Domyślnie

    Oj mini czy nie mini na pewno nie pokazy wojskowe.
    Tak to tam gdzie było air show w 2009r.
    Co się rozbiło Su-27
    Przy wlocie do Radomia od strony Warszawy jest okrągły ...(tam co się reklamy wiesza) i tam pisze akrobacje itd. w dniach 6-16 sierpnia na lotnisku Sadków w Radomiu
    Używam Nikona D5000 z obiektywem Nikkor 18-55mm VR
    REGULAMIN - nie gryzie.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Opłaca się kupić 70-300 VR i tam jechać? ;p Bo nigdy nie byłem na takiej imprezie.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    No ładnie, właśnie dowiedziałem się, że ktoś bez mojej zgody wykorzystał zdjęcie wrzucone na flickr w 2006 roku: http://www.flickr.com/photos/98074540@N00/214310748/

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez raider Zobacz posta
    No ładnie, właśnie dowiedziałem się, że ktoś bez mojej zgody wykorzystał zdjęcie wrzucone na flickr w 2006 roku: http://www.flickr.com/photos/98074540@N00/214310748/
    ale jaja... Chyba wiesz co powinieneś zrobić ?

  9. #9

    Domyślnie

    Wstydzić za zamrożone śmigła

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polsar74 Zobacz posta
    ale jaja... Chyba wiesz co powinieneś zrobić ?
    zrobiłeś coś??
    никон

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •