PDA

Zobacz pełną wersję : Victoria!



kronos28
20-07-2010, 13:43
Czyli muszę się pochwalić i podzielić z wami swoją radością :D. Powodem owej radości jest fakt obronienia się i zakończenia studiów z wynikiem bdb. na dyplomie HA! :twisted:

Pzdr.

loki_p
20-07-2010, 13:48
Przykro nam :)
Kiedys musiał się skończyć ten piękny okres w życiu :D

swider
20-07-2010, 13:55
[...] bdb. na dyplomie HA!
Kujon! :D

zielik13
20-07-2010, 14:16
Jaki kierunek, jeżeli można wiedzieć?

prz3mo
20-07-2010, 14:34
phi.. też mi wyczyn ! trzydzieści lat temu byłbyś gość, a dziś... :-P

Tak czy siak, gratulacje :)

KaeF
20-07-2010, 15:25
Na dalsze kształcenie zapraszamy do Urzędu Pracy i witamy w gigantycznym gronie bezrobotnych bez doświadczenia:D

FalkoN.pl
20-07-2010, 15:33
Współczuję .... sam skończyłem studia pół roku temu i wiem co to znaczy ... :P

frostic
20-07-2010, 15:46
Oj! Jacy Wy młodzi jesteście!
Moje czasy studenckie odeszły wraz z połową lat 90-tych ;)

GRATKI!

rooner
20-07-2010, 16:04
Gratuluję.
I polecam;)
http://www.youtube.com/watch?v=_nfbafVKlrw

kronos28
20-07-2010, 16:10
Kujon! :D

no bah! ;)


Jaki kierunek, jeżeli można wiedzieć?

anglistyka


phi.. też mi wyczyn ! trzydzieści lat temu byłbyś gość, a dziś... :-P

Tak czy siak, gratulacje :)

a dziś jestem kucze magister :D - ale fakt faktem niektóre "uczelnie" produkują takie chodzące bezmózgowia z dyplomem... Sam już takich spotkałem na swojej drodze... Jednym słowem - masakra ale cóż począć - kasa.


Na dalsze kształcenie zapraszamy do Urzędu Pracy i witamy w gigantycznym gronie bezrobotnych bez doświadczenia:D

a widzisz i tu się mylisz, bo z doświadczeniem... i pracą :)

KaleidoStar
20-07-2010, 16:11
Gratulacje :P

kronos28
20-07-2010, 16:18
Gratuluję.
I polecam;)
http://www.youtube.com/watch?v=_nfbafVKlrw

Heh znam to... śmieszne to i zarazem okrutnie prawdziwe. Temat rzeka dotyczący doświadczenia u ludzi świeżo po studiach, systemu praktyk zawodowych na studiach (które na wieelu uczelniach są istnym śmiechem na sali, jeżeli w ogóle istnieją) oraz tego, że teraz z każdego na siłę próbuje się zrobić "naukowca" mimo, że często tacy ludzie nie mają po prostu predyspozycji i chęci do tego... itd. itp.

rooner
20-07-2010, 16:28
Heh znam to... śmieszne to i zarazem okrutnie prawdziwe. Temat rzeka dotyczący doświadczenia u ludzi świeżo po studiach, systemu praktyk zawodowych na studiach (które na wieelu uczelniach są istnym śmiechem na sali, jeżeli w ogóle istnieją) oraz tego, że teraz z każdego na siłę próbuje się zrobić "naukowca" mimo, że często tacy ludzie nie mają po prostu predyspozycji i chęci do tego... itd. itp.

No faktycznie bardzo prawdziwe słowa.
Ja kończyłem studia 6 lat temu, nie było łatwo o pracę, ale też pracowałem już pod koniec studiów i udało się zostać w miejscu pracy po studiach.
Ale aktualnym absolwentom, bez pracy czy pleców gdzieś:) nie zazdroszczę...

UBoot
20-07-2010, 17:42
80 lat temu studia to była elita - 2-3 % społeczeństwa
30 lat temu, to było 10-15%
dzisiaj to 50% ...

Ale elita to nadal 2-3 % ...

amirez
20-07-2010, 17:45
Witam pana aptekarza i gratuluję!

gryson
20-07-2010, 18:24
Gratulacje. Kurcze, ja się tak cieszyłem 9 lat temu, ale ten czas leci... :)


phi.. też mi wyczyn ! trzydzieści lat temu byłbyś gość, a dziś... :-P

Tak czy siak, gratulacje :)

Z ust mi to wyjąłeś :) Tak czy siak nie wyskakuj tylko z pieczątką z "mgr" przed nazwiskiem, bo to w dzisiejszym czasie obciach :)


80 lat temu studia to była elita - 2-3 % społeczeństwa
30 lat temu, to było 10-15%
dzisiaj to 50% ...

Ale elita to nadal 2-3 % ...

Na szczęście (a może raczej niestety) to się nie zmieniło...

d_an
20-07-2010, 19:03
80 lat temu studia to była elita - 2-3 % społeczeństwa
30 lat temu, to było 10-15%
dzisiaj to 50% ...

Ale elita to nadal 2-3 % ...

To fakt. 100 lat temu matura gwarantowała dobrą posadę i dostatnie życie. 50 lat temu ukończenie studiów. Dzisiaj? Wszystko się wywróciło do góry nogami. Zdolności intelektualne są mniej cenione niż tzw. fach w rękach . Teraz przeciętne studia nieczego nie zapewniają - wyjątkiem są kierunki ścisłe (i tu nie wszystkie), ale najczęściej graduację trzeba połączyć z dodatkowymi umiejętnościami żeby myśleć o rozsądnej posadzie na start. Oczywiście nie ma nawet co wspominać o pewnej przypadłości polskiego* rynku pracy, czyli tak zwanej posadzie z polecenia.
Faktem jest też, że ze względu na obecną "masowość" studiów nie da się zachwać tej samej jakości edukacji.
* koneksje na tym polu grają rolę oczywiście nie tylko w Polsce, choć tutaj chyba nasilenie jest ponad przeciętną europejską.


A autorowi - absolwentowi oczywiście gratuluję i życzę udanego świętowania :)

MARTINK
20-07-2010, 22:26
Kiedys pewien koles mi powiedzial - mgr inz ;)
Moge gowno robic i niezle zyc, a mgr to magazynier :)

Gratulacje bo obrona to zawsze stres jak cholera

fruchu
20-07-2010, 23:01
Kiedys pewien koles mi powiedzial - mgr inz ;)
Moge gowno robic i niezle zyc, a mgr to magazynier :)

Niestety w Polsce to raczej czyta sie od konca - "Zebys Niewiem Ile Robil Gowno Masz"

A wracajac do tematu to dolaczam sie do gratulacji ;-)

badi
20-07-2010, 23:35
gratulacje, ja pare dni temu podpisalem kontrakt na kolejne 2 lata dziecinstwa z UŚ. :mrgreen:

inna sprawa, ze mi sie wcale nie spieszy konczyc studiow. :mrgreen:

titus1
21-07-2010, 09:48
Gratuluję, żeby ci tylko sodówa do głowy nie odbiła...
Moja koleżanka, która kończyła studia razem ze mną, do dziś podpisuje się z mgr przed nazwiskiem. A już zapomniałem, że mam dyplom w szufladzie...

jarek76
21-07-2010, 17:55
Gratuluje Panie Magistrze :lol:

Imago
21-07-2010, 20:03
Kroni gratulacje :)

emet_b
21-07-2010, 21:15
gratki.
Ja skończyłem 2 tygodnie temu, ale nawet się nie chwaliłem;)
ps: od dwóch tygodni jestem bezrobotny;P